reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dobranoc kochane spokojnej nocki , powiem Wam szczerze że spojrzqlam w kalendarz i jakoś dziwnie spokojna jestem :)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Szczepienia wykonuje sie przy probkemach z immunologia. Ja je miałam bo mialam złe wyniki, tak samo dżoasia tez ma złe wyniki i ona zamiast szczepien mogla robic wlewy z immumoglobiny i bodajże przy 2 transferach miala te wlewy
A jakie badania wykonuje sie zeby wiedzieć czy ma sie problemy z immunologia? Mi w zasadzie prawie wszystkie badania robili w klinice i nie za bardzo nawet wiem co robili, ale takie cos to chyba raczej w podstawowych badaniach powinno byc.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dżoasia - ja robie skok na bank - idziesz ze mną ? Która jeszcze na kolejne podejście zbiera / zapierdziela ? Moze jakąś mafię skrzykniemy :oo: wariatek i desperatek :ninja2: trza żartować co by nie zwariować :crazy: ihaihaihaihaaaaa
Uwielbiam Agniecha Twoje poczucie humoru ❤
Mafia.. ja skladam podanie do zakwalifikowania mnie to tego team'u
 
Kochana bete powtorze. Broni nie skladam tylko musze chyba zbiorke w parafii przeprowadzic najpierw:p przez ostatnie 2 lata pozbylam sie 80tys, z czego procedura mnie wyniosla prawie 60 wliczajac wszystkie transfery leki wizyty etc...

Skąd ja znam te koszty. My przez rok tyle wydaliśmy. Sto procent wszystko płatne . Cieszę się, że broni nie odkladasz, nawet sobie tego nie wyobrazalam. Z tą zbiórka to bym uważała .
 
A jakie badania wykonuje sie zeby wiedzieć czy ma sie problemy z immunologia? Mi w zasadzie prawie wszystkie badania robili w klinice i nie za bardzo nawet wiem co robili, ale takie cos to chyba raczej w podstawowych badaniach powinno byc.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie do immunologa wyslal ginekolog przed 4 procedura. Immunolog po wywiadzie zleca badania. Te badania sa dosc drogie wiec nie warto ich robic na wlasna rękę bo nieja wiadomo ktore beda potrzebne. U mnie problem wlasnie tam tkwil.
 
U mnie przy dwóch blastkach było 9dpt 286 i 13dpt 1301 [emoji4] wróżę bliźniaki [emoji3] a oto moje 2 blaski [emoji7]
0a588a2f81032bb7466b2fe8b1b1dd37.jpg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
JKie słodziaki dwa:)!
Obyś dobrze wywrozyla❤️Hehe Aby zdrowe ❤️
 
Mnie do immunologa wyslal ginekolog przed 4 procedura. Immunolog po wywiadzie zleca badania. Te badania sa dosc drogie wiec nie warto ich robic na wlasna rękę bo nieja wiadomo ktore beda potrzebne. U mnie problem wlasnie tam tkwil.
Jaki jest mniej wiecej koszt takich badan? Bo w zasadzie moze nie ma sensu ladowac kasy w nieudane ivf, nie robiac tych badan.
 
Kochana bete powtorze. Broni nie skladam tylko musze chyba zbiorke w parafii przeprowadzic najpierw:p przez ostatnie 2 lata pozbylam sie 80tys, z czego procedura mnie wyniosla prawie 60 wliczajac wszystkie transfery leki wizyty etc...
Zbiórka :Dtylko w parafii nie mów na co ;)
Nie wiem gdzie się leczysz ale może zmień klinikę na dobra :confused: ciężko powiedzieć która to ......
Czekam dalej i się doczekam wierzę w to .
 
reklama
Witam się wieczorowo [emoji5]dziś po moim gorszym dniu - nastrój totalnie do doopy, przepłakałam pół dnia - umówiłam się na wizytę. Bałam się okropnie bo ja bez żadnych objawów, nic. Na usg jednak ukazał się mym oczom mały ludek [emoji7][emoji7][emoji7]i serduszko już pięknie pikało [emoji173]️jestem przeszczęśliwa [emoji7][emoji7][emoji7]nadal w to nie wierzę, serio. Dla mnie to jest jak cud! Łatwo nie było przez te 3 lata, chwil zwątpienia całe mnóstwo i morze wylanych łez i o to jest [emoji173]️ małe serduszko już we mnie bije [emoji7][emoji173]️cudzie trwaj [emoji173]️[emoji1317]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry