reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
3
Hej Kobiety, jestem w szpitalu i czekam na histeroskopię, trochę stres mnie zżera. Trzymajcie proszę kciuki. Końcem kwietnia będę miała trzeci transfer ale ten czas leci. Wydawało mi się, że się nie doczekam tak dalekie to było w perspektywie.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
3mamy kciuki aby poszło wszystko szybko i bezproblemowo... aby Ci naruszli co trzeba żeby kolejny transfer zakończył się upragnioną ciążą :) :*
 
@dżoasia nie wiem czy wczoraj pisałam do Ciebie. Kochana jest mi bardzo przykro. Te porażki, które nas dotykają są straszne, pustka, która wtedy nas wypełnia jest nie do ogarnięcia. Nie ma słów pocieszenia wtedy. Trzymaj się i zbieraj się do walki. [emoji11]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przykro mi:(
A zrobiliście genetykę (kariotypy)?
Nie robiliśmy nic, bo lekarz uznał po pierwszym nieudanym transferze ze za wczesnie aby robić dodatkowe badania, ciekawe co teraz powie...Ja podjęłam juz decyzje ze robimy napewno przed 3 podejściem kariotypy ale nie wiem jakie jeszcze badania zrobić? Pomóżcie
 
Hej Kobiety, jestem w szpitalu i czekam na histeroskopię, trochę stres mnie zżera. Trzymajcie proszę kciuki. Końcem kwietnia będę miała trzeci transfer ale ten czas leci. Wydawało mi się, że się nie doczekam tak dalekie to było w perspektywie.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
✊✊✊
 
reklama
Do góry