reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane podbrzusze przestało ciągnąć:/ czekam na wyniki , a jak przysnelam to Tato musiał mnie obudzić ehhhh, jedynie co to męczą mnie trochę chwilowe zawroty głowy:/

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My na razie w ogóle nie działamy. Lekarz nam nie zlecił nowych badań i kazał się zgłosić na podejście numer dwa w maju. Nie byliśmy niestety nigdzie. Mąż się uparł,że dajemy tej klinice jeszcze jedną szansę,chociaż robię podchody żeby skusić go na GC,ale to osiołek taki jest. :crazy:
Postaw na swoim i umow was do GC moj tez byl takim uparciuchem i ja dalam za wygrana zostalam w poprzedniej klinice po jego namowach i dupa z tego wyszla wtedy dopiero przekonal sie ze nie wszystko trzeba robic na miejscu bo tak jest wygodniej
 
Kochana ja pierwsze leczylam sie w Parensie ale tam nie mialam IVF, potem 2 podejscia w Macierzynstwie, 1 w Provicie i 2 w Gyncentrum. Fakt u mnie szwankowala immunologia ale na prawde w macierzynstwie i.provicie mialam bardzo kiepskie zarodki:( w gyncentrum moj dr zastanawial sie czy jest sens sie stymulowac czy nie lepiej pomyslec o az lub komorek jajowych i co. I 5 zarodkow 8a w 3 dobie hodowli, w tamtych klinikach nie mialam ani jednego takiego zarodka, wszystkie z bardzo duza fragmentacja. Mimo tego sie nie udalo w tedy ale mysle ze dlatego iz posluchalam dr Sachy(immunologa) ktory twierdzil ze nie moge brac wlewów z intralipidu mimo iz NK mialam za,wtsokie bo szczepienia wszystko zalatwia więc tak zrobilam. Potem 5 procedura, znowu same zarodki najwyzszej klasy, te ktore byly hodowane do blastocysty sa pieknymi blastkami i nosze Hubcia ktory juz wazy pol kg❤
Jest niesamowita przepasc miedzy tymi klinikami i jakoscia laboratorium a moge tak powiedziec bo mam porównanie a nie ze slyszalam od kogos. Szkoda kasy na Krakow na prawde. W Gyncentrum masz świetnych specjalistow i super labolatoroum. Jest bardzo dobry kontakt z embriologami. Pracuj nad mezem bo warto zmienic klinike.. a jesli sie juz uprze na ten krakow to juz lepsze bedzie Macierzynstwo
Pozwoliłam sobie wysłać Twój wpis mojemu M. Może Hubcio go przekona. Dużo zdrówka!
 
@Kurcia wlasnie zapodalam pierwsza dawke sluzu slimaka - myslalam, ze to bedzie jakis glut, ale na szczescie nieeee ;) tyle, ze obrzydliwie slodkie fleeeee!!! Chyba bede wciskac soku z cytryny, bo inaczej po kilku dniach nabawie sie takiego obrzydzenia ze mi to przez gardlo nie przejdzie!
 
reklama
Do góry