reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak jesli chodzi o tresciwe i zrozumiale odpowiedzi to jest w tym miszczem mimo ze czasem widac po jego minie ze cos go irytuje bo przeciez jak mozesz nie rozumiec ale zaraz obraca to w zart i tlumaczy ponownie. Lekarzem nie jestem ale mysle ze skoro miesniaki zajmuja powiedzmy pol sciany macicy to niby gdzie ma sie przyczepic zarodek. Wiec tu brawa dla niego ze jednak sie wybil ze zdania wspolkolegow i cos z tym bedzie robil ;)
@gosia321 - podobno miesniaki cos tam wydzielają i to może przeszkadzać. No nic zobaczymy.
 
reklama
Hej moja skarbnicoq wiedzy dawno nie zaglądałam ... nie wiem czy ktoś mi pomoe ale mam problem .... jestem w 16tyg+2dni po czterech latach starań ... jestem przewrażliwiona to napewno ale miałam mocne ciemne plamienie jakoś koło 12tyg pojechałam na cito do mojego lekarza on zrobił mi usg przez powłokę brzucha i powoedzial ze łożysko jest nisko i na przedniej ścianie i ze mam uważać na siebie itd i jego kluczowym zdaniem to ze mam nie powozlic innym lekarzom na usg dopochwowe i usg palcami bo to może być moje ostatnie usg ..... od tamten pory byłam u dwóch innych lekarzy którzy mi tłumaczyli ze mój lekarz mówi głupoty ze w inny sposób nie zbadają mnie ze to nie możliwe itd /// noe wiem co mam robić ..... czy zgodzić się na takie badanie ..... macie badanaA za każdym razem szyjkę ? Bo ja nie ..
 
Dziewczyny, jestem po pobraniu, czekam na wynik. Dam znać.
Ale trochę w innej sprawie. Piszecie dużo o dr Paśniku. Ja na razie nie zamierzam zmieniać kliniki, ale mam dobrą koleżankę, która zaliczyła już 3 poronienia do 10 tyg. Zachodzi łatwo, ale tych ciąż nie utrzymuje. Jej ginekolog olewa sprawę, poradziłam jej zrobienie podstawowych badań i na razie wyszedł antykoagulant toczniowy na plus.
Gdzie przyjmuje dr Paśnik? Ja u niej podejrzewam właśnie immunologię, zwłaszcza, że miała też.problemy z tarczycą. Chciałabym jej polecić kogoś dobrego.
APC Łódź i jeszcze gdzieś w Warszawie. To na pewno na problem z immunologia. U mnie nie dochodzilo do zagniezdzenia zarodka przez immunologie
 
Kochana super !!!! To do dzieła a u którego dr byłaś i w której Invicie? Czekamy na wieści co pasikonik zaleci!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

My jesteśmy umówieni na wizytę do dr. H na 27.06. omawiamy wszystko ustalamy plan działania i do dzieła. :D:D:D:D
Dzisiaj byłam na pobraniu krwi na helicobacter pyroli i chciałam zrobić p/c IgA ale powiedzieli, że IgA nie robię tylko IgG a mam wyraźnie od Paśnika IgA czy jest jakaś różnica między tymi badaniami?? Jeżeli jest znaczna muszę szukać gdzie robią IgA.

Miłego dnia dziewczyny !!! Kciuki za piękne bety i udane wizyty:-) :):-) :):-) :):-) :):-) :)
Js robilam IgG i nic docent nie mowil ze ma byc w innej klasie
 
Hej moja skarbnicoq wiedzy dawno nie zaglądałam ... nie wiem czy ktoś mi pomoe ale mam problem .... jestem w 16tyg+2dni po czterech latach starań ... jestem przewrażliwiona to napewno ale miałam mocne ciemne plamienie jakoś koło 12tyg pojechałam na cito do mojego lekarza on zrobił mi usg przez powłokę brzucha i powoedzial ze łożysko jest nisko i na przedniej ścianie i ze mam uważać na siebie itd i jego kluczowym zdaniem to ze mam nie powozlic innym lekarzom na usg dopochwowe i usg palcami bo to może być moje ostatnie usg ..... od tamten pory byłam u dwóch innych lekarzy którzy mi tłumaczyli ze mój lekarz mówi głupoty ze w inny sposób nie zbadają mnie ze to nie możliwe itd /// noe wiem co mam robić ..... czy zgodzić się na takie badanie ..... macie badanaA za każdym razem szyjkę ? Bo ja nie ..
Ja juz mam 32 tc i tylko raz nie mialam badania ginekologicznego. Przeciez inaczej chyba sie nie da sprawdzc czy z szyjks jest wszystko ok
 
reklama
Do góry