reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuje kochana, dopiero nadrabiam forum wlasnie pamietam, ze mi pisalas o tym estrofemie szczegolnie jesli to bylby chlopczyk. Czlowiek juz sam nie wie jak zrobic zeby bylo dobrze ale ja z uwagi, ze w Poniedzialek bedzie 19 tc moze bede probowala troszeczke szybciej zejsc z progesteronu niz chce moj lekarz. Jedyne co, to ja mialam zawsze jakies przeboje z progesteronem wiec jakby co to grzecznie wracam do wyzszej dawki.

Możesz być w tej grupie osób, u których łożysko przejmuje wszystkie funkcje między 18 a 20 tyg, więc przynajmniej do końca 20 tyg bierz ten progesteron. Biologia to nie matematyka, mój gin przed odstawieniem robił mi badania progesteronu żeby potwierdzić czy też czasem nie potrzebuje brać dłużej, więc to chyba nie jest takie nietypowe
 
Cześć Dziewczyny,
@Voolg @Beata 4 samych pięknych widoków i dobrych wieści.

Dziewczyny, dzisiaj córeczka @gosia321 ma operację, trzymajcie kciuki i pomódlcie się za kruszynkę. Jest bardzo dzielna, jak jej mama ale operacja będzie poważna.

Czekam na badanie echa serc robaczków. Co za stres.
Miłego dnia.
Ogromne kciuki za mała waleczna kruszynke ❤️❤️❤️❤️
 
@dżoasia a mogła byś mi powiedzieć jakie były u Ciebie wskazania do accofil ? Czemu zdecydowałaś się go brać ? Też miałaś problem z imolantacja ?

Z resztą jeśli któraś z was miała do czynienia z accofilem to bardzo bym was prosiła o informacje jakie u was były wskazania oraz rezultaty ,

Z góry dziękuję :)

@gosia321 całym ❤️ jestem dzisiaj z wami , bądźcie silne !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry