reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nic się nie dzieje, mam nadzieję, że za miesiąc będę znowu czekać żeby beta znowu rosła. A teraz jest jak jest [emoji53]
Nie mogło być inaczej :)



[emoji3064][emoji3064][emoji3064]

Przepraszam Cie... :( nie zrobiłam tego celowo... nie wiedziałam. Trudno tutaj każdą pamiętać z osobna. Kretynka ze mnie ! Sory

[emoji3064][emoji3064][emoji3064]
 
reklama
@Per Em jesli jest taka potrzeba to mozna brac przeciwbolowe ;) Dziewczyny tutaj podczas stymulacji tez leczyly zeby - nic sie nie martw ;)
Nie no, jako higienistka zęby mam w porządku i wiem,że zęby leczy w każdym momencie 🙃 powikłania wynikają z nieleczenia tylko.
Po prostu tak ogólnie myślałam, że może przeciwbólowe wchodzą w jakieś reakcję ze stymulantami, a nie byłam uprzedzona.
No a 600 zł za usunięcie mega trudnej ósemki, tzw dłutowanie, jest realne u mnie,ale mieszkam w Warszawie, więc ceny też są zdecydowanie inne. Ale może raz wystawiliśmy taki rachunek i to po ekstrakcji, gdy już wiedzieliśmy, co się działo.
 
Hej dziewczyny:)
Dołączam do Was, dzieki in vitro jestem obecnie w 13 tc:),

Ale mam pytanie, czy ktorejs z Was lekarz, kazał skonczyc zastrzyki w 12 tc ? Ja wybralam do konca. Te ktore miałam czyli prawie do 13 tc, ale mam wątpliwości czy dobrze robię. Mam niedoczynnosc tarczycy, biore Euthyrox 25 i jod 200 w suplementach dla kobiet.
Co o tym myslicie ?
 
Daje dziewczynki znać[emoji16]

254,58 beta a progesteron 13 ale nim mam się nie martwić bo to mój naturalny.
Rozmawiałam już z lekarzem mam powtórzyć w poniedziałek i odrazu wypisał mi receptę na dalsze leki i dołożył duphaston[emoji846] mąż przeszczęśliwy bo lekarz ciążę potwierdził[emoji3059]
Piękny wynik [emoji3059]gratuluję mamuska [emoji3590]
 
reklama
Kochana, leczenie zaczęłam, papiery podpisałam więc działamy [emoji3059] za tydz kontrola [emoji3590]
6.11 – wizyta kwalifikacyjna przed transferem @Evela.6

Nasz kalendarzyku kochany i co tam dopuścili Cie w tym cyklu??

6.11 – pierwsza beta @kolor nadzieji

Eee były krechy to o bete się nie martwię :) nie doczytałam jeszcze wyniku ale dobiję do tego postu :)
 
Do góry