reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak, cały czas antybiotyk., ale mimo tego i mimo leżenia poszło . Od tygodnia wstawałam tylko do toalety i co? I gowno za przeproszeniem. To chyba raczej nie może się zatrzymać. Teraz to już tylko się zastanawiam jak długo to potrwa bo chce już do domu.

Kochana, jest mi strasznie przykro 😢😢
Trzymaj się jakoś 😢
 
To takie straszne przez co musimy przechodzić.. Najpierw starając się o dziecko, potem walcząc o nie po tem je tracąc.. Podnosząc się po tym... Potem znowu starając się o kolejne następnie walcząc o nie do samego końca aż do dnia upragnionego porodu... To wszystko co nie tylko fizycznie ale przede wszystkim psychicznie i emocjonaalnie przechodzimy to jest kosmos😔😭😭😭... Nikt inny niż my tego nie zrozumie... I to najbardziej mnie denerwuje jak ktoś mi przychodzi i mówi a co ty się znasz przecież dzieci nie masz... No kufa nie mam bo straciłam... 😫Albo usłyszysz no czemu wy jeszcze dziecka nie macie? No kufa nie mam bo nie urodziłam 😫 albo jak słyszę ze jaki to PiS jest zajebisty bo zakazał aborcji 😫😫😫 to się kufa człowieku zamień miejsce- staraj się kilka lat o dziecko-strać kilka razy ciążę - a potem zajdź w nią donos ja ciesząc się jak nie wiem i dowiedz się że dziecko ni żyje - a ty musisz je nosić do końca...... 😭 Rece mi opadają do znieczulicy ludzkiej 🤦‍♀️
 
Dziewczyny, pilnie potrzebuję polecenia dobrego specjalisty od in vitro z Wrocławia. Pomóżcie!

Jak lekarz z Wrocławia to ja polecam Doktora Beka z kliniki Invicta. Nie spotkałam na swojej drodze leczenia niepłodności kogoś, kto byłby tak zaangażowany i tak profesjonalny, jeśli chodzi o pomoc pacjentom. Ma dużo terminów i jego szybka diagnoza pozwoliła mi wreszcie na działanie oraz podejście do in vitro. Naprawdę, to jest anioł, nie człowiek.
 
reklama
Jak lekarz z Wrocławia to ja polecam Doktora Beka z kliniki Invicta. Nie spotkałam na swojej drodze leczenia niepłodności kogoś, kto byłby tak zaangażowany i tak profesjonalny, jeśli chodzi o pomoc pacjentom. Ma dużo terminów i jego szybka diagnoza pozwoliła mi wreszcie na działanie oraz podejście do in vitro. Naprawdę, to jest anioł, nie człowiek.

Tak, ja potwierdzę to samo, co pisała koleżanka. Lekarz nazywa się Wiktor Bek, przyjmuje we Wrocławiu. Ja miałam u niego robione in vitro, udało się nam za pierwszym razem.Dofinansowanie z kliniki odciążyło nas od całej kwoty zabiegu o kilka tysięcy, więc naprawdę sporo. Szybko wykrył co było u nas problemem i zadziałaliśmy praktycznie od razu, nawet się nie zastanawiałam, wiedziała, że doktor Bek świetnie nam doradzi. Teraz jestem juz w połowie ciąży i nie mogę się doczekać, jak pokażę w Invicta mojego bobaska :) To tylko dzięki nim się udało :)
 
Do góry