reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej kobietki :) Mam takie głupie pytanie.
Przed chwilą dostałam plamienia takiego ciemnego, ale jeszcze nie krwawię. Czy można to uznać za pierwszy dzień cyklu i mogę już zacząć brać tabletki przygotowujące do transferu?
Z góry dziękuję za pomoc.
 
Hej kobietki :) Mam takie głupie pytanie.
Przed chwilą dostałam plamienia takiego ciemnego, ale jeszcze nie krwawię. Czy można to uznać za pierwszy dzień cyklu i mogę już zacząć brać tabletki przygotowujące do transferu?
Z góry dziękuję za pomoc.
w ogole nie głupie, ja zawsze miałam z tym zagwozdkę :p Moje plamienia były słabe i trwały nawet ze 3 dni i zastanawiałam sie czy to już okres czy nie
Lekarz mi powiedział, że 1 dc jest wtedy kiedy pojawia się "prawdziwy" okres, tzn czerwona krew ;)
 
Hej kobietki :) Mam takie głupie pytanie.
Przed chwilą dostałam plamienia takiego ciemnego, ale jeszcze nie krwawię. Czy można to uznać za pierwszy dzień cyklu i mogę już zacząć brać tabletki przygotowujące do transferu?
Z góry dziękuję za pomoc.
Mi położna mówiła że 1 dc zaczyna się kiedy jest regularne krwawienie a nie plamienia.
 
@Ola_123 poczekaj na wizytę u lekarza, napewno wszystko wyjaśni. Będzie dobrze, trzeba wierzyć 🙂👍

Dziewczyny mam do was pytanie...
przy pierwszym transferze tego nie miałam dlatego nie zastanawiałam się nad tym tematem.
W poniedziałek miałam transfer 6 dniowej ❄️
Wczoraj miałam problem z wypróżnianiem, dzisiaj to samo 😖💩😡 czy coś na to brałyście? Czy wogole można coś brać? Miałyście tak, jak sobie z tym radzić?
 
Ostatnia edycja:
No i lekarka powiedziała, że beta niestety słabo rokująca, ale w tej sytuacji skoro choć troszkę podskoczyła z tego 0 to nie może odstawić mi leków - mam jeszcze brać i za 2 dni powtórzyć betę. Mam nadzieję, że wtedy wszytsko się już wyjaśni, bo ja już z tych zmiennych emocji jestem wykończona, wolałabym w jedną lub drugą stronę..
Proszę Was, trzymajcie mocno kciuki za nas ☹️
 
No i lekarka powiedziała, że beta niestety słabo rokująca, ale w tej sytuacji skoro choć troszkę podskoczyła z tego 0 to nie może odstawić mi leków - mam jeszcze brać i za 2 dni powtórzyć betę. Mam nadzieję, że wtedy wszytsko się już wyjaśni, bo ja już z tych zmiennych emocji jestem wykończona, wolałabym w jedną lub drugą stronę..
Proszę Was, trzymajcie mocno kciuki za nas ☹️
Trzymam mocno kciuki✊ 🥰
 
reklama
No i lekarka powiedziała, że beta niestety słabo rokująca, ale w tej sytuacji skoro choć troszkę podskoczyła z tego 0 to nie może odstawić mi leków - mam jeszcze brać i za 2 dni powtórzyć betę. Mam nadzieję, że wtedy wszytsko się już wyjaśni, bo ja już z tych zmiennych emocji jestem wykończona, wolałabym w jedną lub drugą stronę..
Proszę Was, trzymajcie mocno kciuki za nas ☹️

Cały czas trzymam 🤞😘
 
Do góry