reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć wszystkim po delikatnej przerwie.
Przede wszystkim gratuluję tym co się udało"zaskoczyc" w między czasie no i oczywiście powitać swoje upragnione maleństwo na tym świecie ❤️
Ja musiałam się trochę odciąć od wszystkiego, dosłownie..
Teraz, po wczorajszej wizycie u doktorka z nową nadzieja zaczynamy kolejna procedurę od następnego cyklu, mam nadzieję że koszmar nie powróci.
Wcześniej nie braliśmy żadnych suplementów przed, teraz od miesiąca ja wciągam koenzym, dhea, melatonine,kwas foliowy i wkręciłam się jeszcze w ziółka ojca Klimuszki.. staruszek mój dostał ten fortil i liczę że jakoś to nam poprawi jakość tych naszych komórek.

Lisek.29 - ja od samego transferu praktycznie miałam codziennie takie cmienie brzucha, trochę jakby przed okresem takie odczucie. Lekarz mi mówił że to normalne bo macica się rozciąga itd jedynie kazał brać magnez i nospe.
ja również wróciłam po krótkiej przerwie i od nowego cyklu zaczynamy. Które podejście u Ciebie ? Ja 2 procedury z każdej po jednym zarodku, pierwsza biochemiczna druga nie drgnęła. Zażywam te same suplementy a nawet jeszcze więcej także zobaczymy jak komóreczki się spisza tym razem
 
Cześć wszystkim po delikatnej przerwie.
Przede wszystkim gratuluję tym co się udało"zaskoczyc" w między czasie no i oczywiście powitać swoje upragnione maleństwo na tym świecie ❤️
Ja musiałam się trochę odciąć od wszystkiego, dosłownie..
Teraz, po wczorajszej wizycie u doktorka z nową nadzieja zaczynamy kolejna procedurę od następnego cyklu, mam nadzieję że koszmar nie powróci.
Wcześniej nie braliśmy żadnych suplementów przed, teraz od miesiąca ja wciągam koenzym, dhea, melatonine,kwas foliowy i wkręciłam się jeszcze w ziółka ojca Klimuszki.. staruszek mój dostał ten fortil i liczę że jakoś to nam poprawi jakość tych naszych komórek.

Lisek.29 - ja od samego transferu praktycznie miałam codziennie takie cmienie brzucha, trochę jakby przed okresem takie odczucie. Lekarz mi mówił że to normalne bo macica się rozciąga itd jedynie kazał brać magnez i nospe.
Witaj z powrotem:) trzymam za Ciebir mocno kciuki♥️
 
6dpt to jeszcze nic pewnego jedne dziewczyny widza juz magiczna kresek a inne nie :) nie ma co sie jeszcze źle nastawiać jeżeli chcesz mieć 100% pewności to zrób bete :)
Dziękuję za słowa otuchy 😘
Mam betę zrobić w poniedziałek, tak umówiłam się z lekarzem. Chociaż tego dnia mam również ważny egzamin.. z samego rana… więc nie wiem jak to wszystko ugryzę🥹
 
Witajcie
24.06 miałam kriotransfer, to moje dotychczasowe wyniki robione wg zaleceń lekarza:

4.07 (10dpt)- bhcg 71,09 prog 23,4
6.07 (12dpt)- bhcg 208,9 prog 31,06
8.07 (14dpt)- bhcg 581,3 prog 28,5
13.07(19dpt)- bhcg 2759 prog 22,8
19.07 (25dpt)- bhcg 9915 prog 29,3

Usg mam dopiero wyznaczone na 31.07, czy betahcg nie jest za niska?
 
reklama
ja również wróciłam po krótkiej przerwie i od nowego cyklu zaczynamy. Które podejście u Ciebie ? Ja 2 procedury z każdej po jednym zarodku, pierwsza biochemiczna druga nie drgnęła. Zażywam te same suplementy a nawet jeszcze więcej także zobaczymy jak komóreczki się spisza tym razem
W końcu damy rade, musi się udać szczęśliwie;-)
U Nas to drugie podejście.
Miałam mało pobranych komórek bo tylko 5, 3 się zapłodniły, jedna zdegradowała w 6 dobie. Dwa zarodki miałam podane, jeden się zagnieździł niestety straciłam w 7tc..
Wczoraj doktorek na usg w 6dc dojrzał kilka pęcherzyków więc liczę że te suplementy poradzą coś na ilość i jakoś.
A Ty co bierzesz?
 
Do góry