reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja bylam swojego czasu zapisana do Z amory. Czekalam bardzo dlugo. Polecano go. Miala byc u nas 4 procedura. (Finalnie bylam w cz).
Ja dzięki dr jestem w drugiej ciąży (mamy córkę), oba zarodki z drugiej stymulacji. I mamy jeszcze 4zarodki.
Nie jest wylewny, ale wszystko co mowil się sprawdziło, ma doświadczenie i nabita rękę.
 
reklama
Kochane kobietki melduję, że od wczoraj tulę do piersi swoje największe szczęście 💙
Synek urodził się malutki, 2.2kg i 45 cm długości ale jest bardzo silny i zdrowy. No i oczywiście najcudowniejszy na świecie jak to każde dziecko dla swojej matki 🥰
Przepadłam bez granic, nie żałuję ani jednej wylanej łzy podczas tych wielu lat walki, bo nie mogłam dostać nic lepszego od losu 🥹🥰

Dziękuję Wam za wsparcie przez wiele lat, dobre rady i słowa pocieszenia kiedy byłam na dnie.
Z całego serducha życzę każdej staraczce, żeby mogła doświadczyć tego cudu.
Droga do celu jest cholernie trudna ale gdzieś za tą wysoką górą czeka na Was największe szczęście 🥰
Moje właśnie leży na cycu i cudownie się uśmiecha 🥹

Zobacz załącznik 1581894
Gratulacje !❤️
 
Kochane kobietki melduję, że od wczoraj tulę do piersi swoje największe szczęście 💙
Synek urodził się malutki, 2.2kg i 45 cm długości ale jest bardzo silny i zdrowy. No i oczywiście najcudowniejszy na świecie jak to każde dziecko dla swojej matki 🥰
Przepadłam bez granic, nie żałuję ani jednej wylanej łzy podczas tych wielu lat walki, bo nie mogłam dostać nic lepszego od losu 🥹🥰

Dziękuję Wam za wsparcie przez wiele lat, dobre rady i słowa pocieszenia kiedy byłam na dnie.
Z całego serducha życzę każdej staraczce, żeby mogła doświadczyć tego cudu.
Droga do celu jest cholernie trudna ale gdzieś za tą wysoką górą czeka na Was największe szczęście 🥰
Moje właśnie leży na cycu i cudownie się uśmiecha 🥹

Zobacz załącznik 1581894
Ogromne gratulacje !!!
I wielki szacun ,że nie odpusciłaś i w końcu się udało!!
Droga długa ale nagroda cudna ❤❤❤❤❤❤.
Przepiękny
 
Dziewczyna kochana ile bierzecie progreston besinesn bo ja mam.200mg i lekarka chyba się pomyliłam że 3 razy po 1 do tego 400rano utragreston i 400 wieczorem
 
Cześć :) czy jesteście w stanie polecić mi jakieś przystępne filmy/czasopisma oto dotyczące zapłodnienia im vitro, a także wad genetycznych/ odczuciach kobiet po itd. Coś co nie jest katoinformatorem ani nie jest napisane przez kliniki leczenia niepłodności. Gdzie można pogłębić wiedze, przekonać partnera do procedury.
 
Dziewczyna kochana ile bierzecie progreston besinesn bo ja mam.200mg i lekarka chyba się pomyliłam że 3 razy po 1 do tego 400rano utragreston i 400 wieczorem
Myślę że spoko.
Rano 200 pr. besins i 400 globulka
Popołudniu 100 pr. besins i 400 globulka
Noc 200 pr. besins i 400 globulka
A to dopiero początek
Ostatnio miałam zwiększanie
 
Gratuluję z całego serca. Nie znam Twojej historii ale coś czuję że mogłaby być baaardzo motywująca:). Serdecznie pozdrawiam ❤. Wciąż Walcząca
Historia trochę długa i generalnie przykra na każdym etapie oprócz efektu końcowego.
Wysokie amh, mnóstwo komórek, 6 pełnych stymulacji, kilka poronień i biochemicznych, 2 AZ w Polsce i ostatni czeski cudak został z nami 🥰
Walcz, bo warto. Brzuszek zwolniony także możesz łapać ☺️
Powodzenia 🍀
 
reklama
Do góry