reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie, Pani Doktor mówi tak, ze jeśli będzie nie prawidłowy to wczesne poronienie do 8-tyg, jeśli będzie Ok to ciąże są prawidłowe, ale po 15-tyg należy zrobić badanie płynu przez nakłucie
Sama myśl o tym, ze jeśli będzie z wadami i ciaza się nie rozwinie to jest to do zrozumienienia, bo po prostu tak miało być i dobrze ze stało sie to na samym początku. Przechodziłam przez to nie raz dlatego, zawsze sobie tłumaczyłam ze jak miałoby być chore to lepiej się stało. Natomiast samo badanie plynu
mnie przeraża, tzn. po badaniu, poniewaz mojej znajomej po takim badaniu dzieciątko podumarło😕 I tego się boje, a wcześniej ciaza była prawidłowa . Pani Doktor powiedziała ze z takich zarodków rodzą się zdrowe dzieci i to w niczym nie przesadza, ze ma ta mozaikowosc
Przecież teraz są testy nifty sanco które dają prawie 100% pewnosc i nie trzeba robić już testów inwazyjnych - moim zdaniem.
 
reklama
Przecież teraz są testy nifty sanco które dają prawie 100% pewnosc i nie trzeba robić już testów inwazyjnych - moim zdaniem.
Mnie to "prawie" nie przekonało. Ja z córką robiłam amniopunkcję ma mikrodelacje w długim ramieniu chromosomu 15 (wada denovo).
Teraz też zrobię amniopunkcję.
Nie namawiam tylko pisze jak to u mnie.
 
Ewelina trzymaj się! Wiem że ciężko 😢 jak potrzebujesz to rycz cały dzień ale na wynik poczekaj. Wiem że zdarzają się cuda ale jak sama widzisz na razie nie eyglada to książkowo 😞 daj znać jaki dzisiaj będzie wynik. Na pewno Cie to nie pocieszy ale pewnie transferowalysmy w tym samym czasie. Teraz niestety czekam na okres, bo 8 transfer się nie powiódł. Też podobnie jak Ty próbowałam wszystkiego i to dosłownie od modłów, akupunktury po wszelkiego rodzaju leki. Sama jestem w żałobie bo już nie mam zarodków, ale pamiętaj świąt się nie kończy i zawsze po burzy wychodzi słońce. Jedni szybciej je zobaczą inni później.
Też nie mamy żadnego
Do tego bardzo źle przechodzę stymulację i nie wytwarzam jajeczek prawie wcale ledwo jedno drugie małe
Więc teraz już będzie pewnie adopcja,
Bo szkoda pieniędzy i nerwowo
 
Mnie to "prawie" nie przekonało. Ja z córką robiłam amniopunkcję ma mikrodelacje w długim ramieniu chromosomu 15 (wada denovo).
Teraz też zrobię amniopunkcję.
Nie namawiam tylko pisze jak to u mnie.
Ja robiłam i wyszły jakie wady
Nie było to takie straszne jak piszą
Parę minut i po wszystkim większy stres przed i czekając na wynik
 
reklama
Do góry