reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki dzięki za gratulacje :tak: Zdaję sobie sprawę, że na późniejszym usg potwierdzi się bardziej na pewniaka płeć niż teraz, ale przyznam, że udzieliła nam się pewność lekarza i pomimo że gadamy z Mężusiem, że może być jeszcze inaczej to gdzieś w podświadomości przyjęliśmy, że to będzie dziewczynka. Wyczytałam w kilku miejscach, że faktycznie na typ etapie można czasami już określić płeć. Gdyby ocena okazała się jednak błędna i będzie chłopak to i tak będziemy się cieszyć. Najważniejsze żeby było zdrowe dzieciątko.

Roxii - mam nadzieję, że wszystko zakończy się jednak pozytywnie. Nie poddawaj się tylko i działaj do końca, póki jest szansa.

Sylha - No to moja droga myślami jestem jutro z Tobą. Powodzenia, aby jutrzejszy stan trwał przez 9 miesięcy :-)
 
reklama
Mi powiedzieli ze decyzja nalezy do mnie, mam jeszcze dwie sniezynki, ja chyba chcem teraz tylko czy to dobrze, morze ktoras wie lepij odemnie ....
chyba nikt do konca nie wie kiedy sie powinno podejsc. Wydaje mi sie, ze w sumie jest tak jak dziewczyny pisza, ze glownie to zalezy od Twojego samopoczucia. Ja mialam hiperke i nie moglam podejsc i jak tylko dostalam @ to nie moglam isc do gina bo go nie bylo i bylam u niego moze w 8dc i stwierdzil, ze mozemy sprobowac ale, ze juz za pozno i moze odpuscimy, a ja na to, ze probujemy i sie udalo:))
Magdus a powiedz mi widac Ci cos brzuchol.....? bo ja jestem przerazona bo wieczorem jak mnie wywali to masakra:)) za wczesnie hehe...
 
Ostatnia edycja:
Mi po nieudanym transferze kazali odczekać jeden cykl. Miałam jeden jajnik powiększony i brałam przez 8 dni dostinex i w dniu punkcji i transferu kroplówkę, żeby zapobiec przestymulowaniu. Podano 1 zarodek. W klinice powiedzieli, że trzeba dać jajnikom i organizmowi odpocząć. Mi osobiście się wydaje, że lepiej poczekać, bo organizm wypoczęty ma więcej siły i może to pozytywnie wpłynąć na przyjęcie zarodka.
 
minie - nie gratulowalas ale przyjmuje twoj post jak gratulki:) i ja za ciebie trzymam coby sie teraz udalo

ala - do mrozakow mozesz juz podejsc. nie ma zadnych przeszkod. do swiezego czekamy 3 cykle bo jajka srednio dojrzewaja 90 dni
 
Ala- to jak robisz teraz z mrozakami?!?!
Ja po stymulacji miałam jaja jak pomarańcze:-D:-D:-D, jeszcze po punckji czułam jak mi puchną, ale już następnego dnia brzuch mi opadł- gin powiedział, że to norma.
 
reklama
jesli przyjdzie @ to mozna odrazu podejsc, ale jesli nieudane to lepiej odczekac ja czekałam 3 miesiace. no i dzis po wizyciedrmnie uspokoił ze te pobolewania brzucha i śluz moze byc i zebym sie nie martwiła. papa 5 mam wizyte i w tedy usg.
 
Do góry