reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hej dziewczyny u mnie 2 dpt. poki co zadnych objawow...:sorry2:
rano tylko jak szykowalam coreczke do zlobka poczulam ciagniecie w prawej pachwinie i krotki bol jajnika i to wsio...
zobaczymy...
 
reklama
Czesc, ale sie rozpisalyscie :), musialam was doczytac. Ja juz pracuje, wiec i czasu mniej:)
Witam wszystkie nowe i za wszystkie trzymam &&&&&&&&&&&&&.
Palu - kurcze jak tak jak obiecalam zrobilam jeszcze raz wszystkie badania na wlasna reke, wszytko ok, poza tsh 2,59 a przy in vitro powinien byc 1 - 1,5, lekarz powiedzial ze nie powinni robic transferu. Musze odczekac teraz 6 tygodni zeby zbic tsh mam nadzieje ze sie uda odpowiednio szybko, no i mam swoja odpowiedz na to ze nie chcieli mi wydac wynikow.... a wiec ja jeszcze nie mam pojecia kiedy bedzie ciro:(
Zapisalam sie na yoge, moj M rozmawiam z lekarzem jakims i powiedzial mu ze to bardzo pomaga psychicznie i jak tam poszlam to okazalo sie ze 50% kobitek to wlasnie tak jak my przed lub w trakcie in vitro, a ze to w moim miescie to wszystkie Panie prawie w tej samej klinice i narzekaj tak jak ja .... a wiec potwierdzam tylko ciagle moje przypuszczenie:(
Roxi - kochana co u Ciebie, mam nadzieje ze dajesz rade i sie troszke podbudowalas? Sciskam mocno!!!
Syha- no piekne krechy:), teraz szybciutko betke dawaj, zeby mozna bylo juz na calego gratulowac!
Joweg- jak M? Wiecie juz cos wiecej?

Wlasciwie to mam jeszcze jedne wazne pytanie, jakie pigulki na podtrzymanie ma sobie z Polski zalatwic??? I jak je przyjmowac? Mam zamiar brac je na wlasna reke!!!
 
Ostatnia edycja:
lola216 - Witamy na forum. Z 5-dniowymi zarodkami myślę , że śmiało możesz test zrobić. Życzę powodzenia :-)

domi123 - Ciebie też oczywiście witam. Nie pamiętam która z dziewczyn jest z Bociana , ale na pewno któraś się odezwie. Życzę powodzenia i oby cała procedura przeszła gładziutko :-)

Minie - Kiedy masz bete zrobić. Trochę jeszcze tego czekania Ci zostało ale zleci szybko, trzeba tylko się czymś zająć chociaż wiem , że to nie łatwe.

Sylha- Czekamy na Twoją bete. Kciuki zaciśnięte jakby co :tak:

Ala - joga to świetny pomysł , też chyba o jakimś relaksie dla siebie muszę pomyśleć żeby naładować akumulatory do dalszej walki.
 
Gratuluje z calego serca:-Dcuda sie zdarzaja i takie historie podnosza nas nieplodnych na duchu:tak: Ja rowniez mam corcie 3 letnia z IVF+ICSI , pamietam dzien kiedy zrobilam test ciazowy w 11dpt to bylo w toalecie w pracy, pamietam te cieplo w sercu i lzy radosci, telefon do meza i jego lzy poznej w domu. Teraz jestem po 3 IVF +ICSI i pod sercem nosze 18 tyg cudzik z IVF:rofl:. 6 lat lez, cierpien i dolkow wynagrodza mi teraz moja corcia i jej rodzenstwo w brzuszku. Walczcie dziewczyny walczcie do konca .
 
lola ja tez mialam 23 transfer wsumie criotransfer i tez mnie raz kluje jajnik raz boli jak na 2 a raz boli i kluje tam w srodku jak by macica... tez sie boje zrobic test bo wiem ze sa dziewczyny co dopiero po becie testy wyszly i chyba znow sie boje rozczarowania a na bede lece w poniedzialek a test albo zrobie w niedziele albo wytrzymam i nie zrobie masz moze jeszcze jakies objawy ??? trzymam za nas kciukaski :)))
 
Jo.M - powiem Ci ze wszystkie te kobitki mowia ze pomaga, ja nie mam pojecia bo bylam dopiero dwa razy, zobaczymy... moze jednak cos pomoze, bo dolek mam jeszcze z dnia na dzien jest lepiej, ale do tego zeby bylo ok to jeszcze dluga droga.
 
Dziewczyny jak tak czytam te Wasze przeżycia, to się serce normalnie kraje, przecież to tak niewiele, a może zdziałać cuda i nie mogę tego pojąć dlaczego oni nie chcą nic przepisywać na podtrzymanie:no::no::no: przecież te leki jakby szkodziły to by nie były w obrocie.
Ala- super, że wzięłaś sprawy w swoje ręce, a joga niech Cię zrelaksuje na maxa:tak::tak::tak: co będziesz pełna wigoru i dobrej aury to transferku:-D:-D:-D
 
ja w szkocji jak zaczelam sie starac o in vitro czekalam 6 miesiecy do wizyty w klinice bardzo szybko a teraz jak patrzylam to masakra ile ludzi bylo. jak dobrze widzialam wszystkim sie udalo szczesliwi wychodzili ze skanu.wiadomo w polsce jest inna opieka niz tutaj ale coz na to poradzic o tyle tutaj jest dobrze ze na kase chorych robia.ja sie obawialam ze teraz bee musiala placic ale nie jak mam nrozaczki a jeszcze trzy mi zostalo wiec wszystko za darmo.
 
ala_36 wiem, że wielu lekarzy przepisuje Lutinus, który się bierze zwykle 3x dziennie dopochwowo od mniej więcej dnia punkcji. Ja go brałam przez jakieś 3 tygodnie. Niestety jest dość drogi, ale ponoć najlepiej się wchłania. Później przeszłam na Luteinę dopochwową i Duphaston doustnie, które już też powoli odstawiam.

Dla zainteresowanych, mam do odstąpienia bezkosztowo kilka tabletek Unidox'u i Estrofem (jedno całe opakowanie i jedno napoczęte). Wszystko z długim terminem ważności i przechowywane w odpowiednich warunkach :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sylha no niewiem czy leki nieszkodza ja czytalam ze te co ja bralam niszcza nerki i zoladek juz ich niebore a skutki ich brania odczuwam kazde leki na jedne sa dobre a drugi nieszcza.
 
Do góry