reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Które imię dla syna bardziej Wam się podoba?

reklama
No to i mój głos...Daniel :)
Robert lekko ciężkie dla mniejszego dziecka w wymowie...a wiem co mówię bo pracuję w przedszkolu. Na drugie ok...
Ale wybór wasz..
Jeszcze zawsze ja patrzę jak gra z nazwiskiem.
 
Też głosuję na Roberta 😊Na D to Dariusz jest spoko.
Dzięki.... Dariusz też braliśmy pod uwagę, bardzo ładne imię... W ogóle imiona na literę D mi się bardzo podobają, męzowi też.... ale czym więcej myślę, to mam większy dylemat......... Dlatego na litere D, Daniel juz zostaje ....... no i ten Robert też się bardzo podoba :)
 
reklama
Też mam już Dawida, a teraz spodziewam się drugiego chłopca i mamy wielki kłopot z imieniem. Tylko mnie koncepcja imion dzieci na tę samą literę się nie podoba. A jeśli nawet to Dawid i Daniel chyba są zbyt podobne, będziesz się stałe przejęzyczać.
 
Do góry