reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Które imię wybrać dla dziewczynki? Michalina czy Emilia?

reklama
Hmm... jestem Emilią i nie posiadałam nigdy żadnego z wymienionych zdrobnień ;-)
Podobnie jest z licznymi małymi Emilkami dookoła (ale są już coraz rzadsze).
 
Ja też odpowiem takim swoim własnym zdaniem na ten temat , proszę tego nie brać do siebie , to jest tylko moje zdanie na ten temat.
po 1 - mnie Emilia ale to jest ,,moje" zdanie .
po 2 - kiedyś, gdy dziecko podrośnie zapyta : mamo dlaczego mam takie imię ?
Pamiętam sama gdy zaczęłam o to pytać gdy byłam dzieckiem.
Jest różnica gdy mama odpowiada : takie imię ci wybrałam bo mi się najbardziej podobało lub prababcia takie nosiła, a odpowiedzią : a jakieś baby na forum internetowym mi tak poradziły.
No więc kto w końcu dał mi to imię, ty mamo czy ktoś kompletnie obcy to tobie było to wszystko jedno ?
 
reklama
Do góry