reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kuchnia malucha & Przepisy kulinarne mam

U nas pieczywa też mało, bo to potężny zapychacz - kanapeczka na drugie śniadanie bądź podwieczorek. Zresztą staram się bardzo ograniczać przegryzki, zwłaszcza te słodkie, bo potem problemy z jedzeniem obiadu się pojawiają.
 
reklama
Laseczki co dajecie maluchom na deserek lub podwieczorek? Macie jakies ulubione dania? :-)
Oprocz kanapek;-)

Antarku zapodaj przepis na kotleciki z soczewicy ...brzmi apetycznie:) ja robie zupę z soczewicy z pomidorami;)
 
Ostatnia edycja:
lajfik u nas są zazwyczaj owoce zwłaszcza teraz jak się zaczynają, wczoraj np. młody zjadł cały kubeczek truskawek ze śmietaną, jogurty, hmmm też by mi się przydały nowe pomysły, pisać dziewczyny....

agi ja też daję wszystkie oprócz pleśniowych
 
lajfik u nas roznie;budyn,kisiel,owoce,kasza manna z sokiem,jogurty,musy owocowe,czasami kanapeczki i obowiazkowo musi podjesc z naszego talerza,bo w porze podwieczorku mlodego jemy dopiero obiad
agi podobnie jak dziewczyny podaje wszystkie sery z wyjatkiem plesniowego,a Gracjanek najbardziej lubi twarozek z szczypiorkiem i szyneczka:tak:
 
Jesli chodzi o kanapki to ja mu robie zawsze na wece wiec to go bardzo nie zapycha bo wchodzi jak woda :p No i moj nic nie przytul przez ostatni miesiac mimo iz zajada sie kanapkami az milo :p

agi ja nadal malo serow daje.... Zazwyczaj to kilka lyzeczek twarozku, a wiec nie pelny posilek, a sera zoltego daje najwyzej jeden plasterek dziennie. Kiedys zjadl wiecej sera zoltego to mi w nocy plakal pol godziny i widac bylo ze brzuszek boli :(


lajfik jesli chodzi o desery to my jestesmy tak standardowi ze chyba bardziej sie nia da :p przewaznie to jest starte jablko z odrobina biszkopta, albo Danonek z weką... Moj nie chce zjesc ani kisielu, ani budyniu, ani tradycyjnej kaszki manny do gotowania. Teraz dostalam w promocji Kaszke manne z Bobovity bez gotowania i skomponuje mu z tego jakis deser z owocami.

Aha! a truskawki juz jedlismy dwa razy w tym roku. Zapowiada sie ze dla Macka beda one hitem sezonu ;) Szaleje jak je widzi ;)
 
Maltanka U mnie truskawki wydaja sie na razie mega podejrzane :dry: Cos czuje ze ja wysypie po nich ...bo wygladaja jak malowane:sorry:. Szkoda tylko, ze jak wroce do Polski to bedzie juz po sezonie :-(
Mysia ..na smierc zapomnialam o kaszy mannej na gesto z soczkiem :zawstydzona/y:, uwielbialam to jako dziecko:-). budyn dajesz zwykly z torebki?
Mysia musze zrobić Bajce' paste jajeczna' ze szczypiorkiem i szyneczka ;-)
Nimfi a co to jest- Danonek z "weką" :-):confused:

Kaja uwielbia szparagi ..normalnie dala by sie pokroic za te warzywa:szok:...szkoda tylko ,ze sezon na nie jest taki krotki;-) Nauczyla sie je jesc ode mnie... jak bylam na diecie:-p.
Gotuje,kroje je na male kawaleczki mieszam z lyzka oliwy z oliwek , dodaje posiekane bialko jaja i na kanapeczki:-) mniam, mniam ...jest strasznie syte:tak: lub wykladam prosto z wody polewam odrobina masla i Kajka wcina az jej sie uszy trzesa!
 
Ostatnia edycja:
lajfik u nas na razie wsio ok po truskawkach, dobrze, że już się zaczynają te "polne";-)

ja też dawałam budyń taki zwykły na mleku, tyle, że u nas nie było problemu z mlecznymi produktami

narobiłaś mi smaka na te szparagi, ciekawe czy H by posmakowały, muszę spróbować kiedyś dać mu...

nimfii co to danonek z "weką":confused:
 
reklama
Do góry