reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię, sprzedam, oddam, zamienię

reklama
CZESC DZIEWCZYNY!!!!!



Sprzedam sukienke do chrztu rozmiar 62. moje dziecko mialo ja ubrana przez 1,5 godziny. Mam na sprzedaz rowniez nutramigen 1- 3sztuki. odp na wszystkie pytania na priv
 
hej - może kogos zainteresuje temat, albo zna kogoś komu się przyda - mam na wydanie komplet wypoczynkowy - kanapa plus dwa fotele - jedyny, ale znaczny mankament to zniszczona ekoskóra :sorry: - tak więc wystawiłam jako do obicia, bo tak to naprawdę solidny zestaw - kupiony kilka lat temu w abrze, ale w zasadzie służył salonowo i do okazjonalnego spania od czasu do czasu - tak to wszystko wygląda -

kanapa + 2 fotele do obicia Bydgoszcz od 1zł (2639996584) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

moża obić, mozna narzuty poszyć - jak kto zainteresowany to prosze o mejla
wink2.gif
 
reklama
Do góry