reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

Witaj,

dziecko na piersi nawet do 7 dni może się nie wypróżniać. Jeśli Mała nie płacze, jest pogodna to myślę, że jeszcze można poczekać.
Jeśli chodzi o herbatkę koperkową to ja bym była ostrożna. Hubert miał dwa miesiące jak położna mi poleciła, żebym ją piła (przez moje mleko trafiała do Małego). Zaznaczę, że moje dziecko kolek nie miało, ale jak stwierdziła położna, dziecko będzie miało lepsze trawienie. Piłam ją sobie dwa razy dziennie. Mały zaczął mieć częstsze gazy, zrobił się marudny. Minęło 5 dni, akurat miałam wizytę u pediatry, powiedziałam mu że Mały zrobił się płaczliwy, ma częste gazy. Powiedział mi, że herbatka koperkowa dość często daje odwrotny skutek, zamiast pomóc może doprowadzić do bólów brzucha u dziecka i kazał przestać pić. Przestałam i wszystko wróciło do normy.

Pozdrawiam
 
reklama
Mam problem a mianowicie - moj 3 miesieczny synek byl wczoraj na szczepieniu [3 wkłucia]. Od tamtej pory jest bardzo marudny [co jest raczej normalne]... do tego, od wczoraj przechodzimy z bebiko na mleko bebilon pepti...
przed chwilka Damian zrobil bardzo rzadka kupke.. inaczej mowiac-rozwolnienie.
Od poludnia zaczol sie tez kaszelek... Niewiem czy to skutki szczepionki, czy przechodzenia na nowe mleko... tak czy siak, niewiem co zrobic w tej sytuacji. Przeczekac do jutra, czy kupka stanie sie bardziej gesta a kaszelek zniknie [watpliwe] czy trzebaby bylo zglosic sie jutro do lekarza?
Prosze o porade i z gory dziekuję.
 
Ostatnia edycja:
Mam problem a mianowicie - moj 3 miesieczny synek byl wczoraj na szczepieniu [3 wkłucia]. Od tamtej pory jest bardzo marudny [co jest raczej normalne]... do tego, od wczoraj przechodzimy z bebiko na mleko bebilon pepti...
przed chwilka Damian zrobil bardzo rzadka kupke.. inaczej mowiac-rozwolnienie.
Od poludnia zaczol sie tez kaszelek... Niewiem czy to skutki szczepionki, czy przechodzenia na nowe mleko... tak czy siak, niewiem co zrobic w tej sytuacji. Przeczekac do jutra, czy kupka stanie sie bardziej gesta a kaszelek zniknie [watpliwe] czy trzebaby bylo zglosic sie jutro do lekarza?
Prosze o porade i z gory dziekuję.
biegunka moze byc powodem zmiany mleka. mielismy podobny problem i lekarka powiedziala ze zmieniajac mleko dziecku nie powinno sie robic tego gwaltownieale bardzo powoli. mianowicie rozrabiac troche starego z nowym i z kazdym dniem wiecej nowego wprowadzac czyli w waszym przypadku bebilon pepti. czy wy tak robicie??:confused: lub kupki moga byc oznaka zaczynajacej sie choroby. ja chyba poszlbym z tym kaszlem do lekarza niech oslucha dzieciatko niezaszkodzi a w miare wczesnie wykryta chorobe latwiej wyleczyc np syropkami. i wazne czy goraczkuje?? jeszcze zalezy jaki to kaszel?? suchy?? bo moze kaszlec od np zbyt suchego powietrza w mieszkaniu... no rozne moga byc powody. trzymam kciuki i pozdrawiam:-)
 
Na nowe mleko przechodzimy stopniowo mieszajac stare z nowym.
Goraczki nie bylo... KAszelek zniknal a kupka jest juz dzis normalna.
Dziekuje za zainteresowanie.
pozdrawiam :blink:
 
Mam problem a mianowicie - moj 3 miesieczny synek byl wczoraj na szczepieniu [3 wkłucia]. Od tamtej pory jest bardzo marudny [co jest raczej normalne]... do tego, od wczoraj przechodzimy z bebiko na mleko bebilon pepti...
przed chwilka Damian zrobil bardzo rzadka kupke.. inaczej mowiac-rozwolnienie.
Od poludnia zaczol sie tez kaszelek... Niewiem czy to skutki szczepionki, czy przechodzenia na nowe mleko... tak czy siak, niewiem co zrobic w tej sytuacji. Przeczekac do jutra, czy kupka stanie sie bardziej gesta a kaszelek zniknie [watpliwe] czy trzebaby bylo zglosic sie jutro do lekarza?
Prosze o porade i z gory dziekuję.
tym się nie przejmuj bo po każdej szczepionce mogą wystąpić takie objawy.gorączką biegunka, marudzenie,nawet może napuchnąć miejsce w które dzidzia była kłóta. a ten kaszelek to pewnie ślinka.wątpię żeby od mleka to było.po prostu po szczepieniu.czy to są 3wkłócia czy jedno.jeżeli taki stan utrzyma się 3dni to wtedy do lekarza.pozdrawiamy
 
Witam jestem Jola i tez mam problem z taką kupką i moje pytanie czy ten śluz to powód do wizyty u pediatry, czy to normalna faktura kupki? Dodam że Dawidek tez ma 3-4 tygodnie.
 
może zjadłaś coś co jest alergenem, no coś od krowy? moja ma skaze białkową. Myślałam że jej mineła i podałam wczoraj słoiczek z cielęcinką i zrobiła kupkę śłuzowatą, prawie sam śluz . Ale poczekam jeszcze , jutro podam warzywa z indykiem i masełkiem. Jak nadal będzie śuzowata kupka to odstawiam ponownie to co od krowy .
 
reklama
Do góry