reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

sluz w kupce moze rowniez oznaczac alergie na mleko krowie, nie tylko mukowiscydoze. U nas byla to wlasnie skaza. Radze skonsultowac sie z pediatra, a jesli potwierdzi skaze to dobrze byloby udac sie do alergologa.
 
reklama
kasiu a w jakim wieku jest Twoje dziecko? Mój synek miał bardzo wodniste kupki ze śluzem jak był noworodkiem. Pojawiły się zaraz po smółce. Jeden lekarz powiedział, że to alergia a drugi, że to tzw. kupki przejściowe. Do dziś nie wiem co to było ale fakt, że przeszło samo.
 
Nuna a jak się spożądza tą marchwiankę?Może spróbujemy chociaż jest już lepiej.Być może po wapnie mała miała jakieś problemy jelitkowe.Dzięki za podpowiedzi.Pozdrawiam
 
Zosia ma prawie 9 miesięcy więc Fogia na smółkę za późno nieco:-D Przypuszczam że to po wapnie bo wcześniej się to nie zdarzało.Nomoże za radą Nuny spróbujemy tej marchwianki.
 
Kasia811 mój Kuba też miała śluż w kupce i było go niewiele, ale u niego była to reakcja na gluten, który za wcześnie podałam... odstawiłam go i wszystko wróciło do normy... śluż najczęściej jest wywyołany jakimś alergenem, może cos podałas dziecku do jedzenia?
 
A ja mam bardziej "techniczne" pytanie: jak ten śluz wygląda, jak go rozpoznać? Jeśli zauważyłam dziś takie fluki jak niezbyt ścięte białko w jajecznicy, tylko bardziej żółte, to może to być śluz? Chwilowo nie mam kontaktu z pediatrą, więc może Wy mi pomożecie we właściwym rozpoznaniu - nie chciałabym zbyt wcześnie panikować ;)
 
Powiem Ci szczerze że ja sama nie wiem czego szukać:-) U nas to takie ciągnące się nitki niekoniecznie białe ale nawet nie wiem czy to o to chodzi w tym wszystkim.Jest tego niewiele.I generalnie tylko wtedy kiedy Zosi zdarzy się jakaś rzadsza kupka.
 
reklama
no nie martw sie tym za bardzo,jesli juz podajesz jej nowe produkty,to pewnie ich zasluga,ale jesli jest jeszcze tylko na mleku,to moze ty cos zjadlas co moglo to wywolac.ja za bardzo nie myslalabym,ze to mukowiscydoza.
 
Do góry