reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

Ostatnio dowiedziałam się, że na kolki i bóle brzuszka dobre są probiotyki. W aptece polecono mi kropelki Biogaia. Od dwóch tygodni podaję je mojej córeczce i już widzę poprawę. Anusia jest spokojniejsza i nie męczą jej te dolegliwości.

Moriss7, czy mogłabyś coś więcej napisać na temat tych kropelek?? Bylam na stronie BioGaia. probiotyk nowej generacji i troche poczytałam na temat tego probiotyku, ale wiadomo, ze nic nie zastapi wymiany doswiadczen z innymi:) Cena kropelek jest przystepna: 35 zł za opakowanie na 4 tygodnie. Jesli zaobserwowalas poprawe po dwoch tygodniach, to szybko dziala ta biogaia. A jak dlugo trzeba probiotyk stosowac?
 
reklama
Witam, jestem świeżo upieczoną mamusią i wiele muszę się jeszcze nauczyć.. moja Nicole ma (chyba) zaparcia pomimo iż robi rzadką kupke. Zawsze gdy chce wypuścić gazy bądź zrobić kupke to tak strasznie się musi prężyć że aż płacze.. taki wysiłek powoduje iż rozbudza się i nie chce spać.. jestem kompletnie bezradna. Zaczełam pić koper włoski, może to pomoże? Jeśli ktoś zna jakiś inny sposób to uprzejmnie proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Czesc moja Olivka niedlugo bedzie miala 4 miesiace i ma to samo co twoja kruszyna pilam koper wloski nie pomogo nic jadlam marchewke tez nic sprubuj jesc codziennie rano naczczo slodkie jablko wieczorem tez zjedz mysle ze powinno pomoc!!!
 
ewelka u mnie sytuacja wyglada dokladnie tak samo :baffled::baffled::baffled:

Moj maly ma 4 miesiace i od jakis 2 caly czas ulewa:wściekła/y::wściekła/y:...po kazdym posilku...chlusta z niego ...czasem i po drzemce po 2-3 godz po jedzeniu...

amerykanscy lekarze upokajaja i kaza czekac...mowia zebym dziecku chorob nie wymyslala:sorry:...przybiera na wadze i jest radosny...ale jak to mozliwe skoro on je 2-3 minuty cycucha a potem od razy puszcza salwe mleka:baffled::baffled:

W USA o zageszczaczach mleka matki nie slyszeli!!!!!!!!! Masakra

Jestem na pograniczu wytrzymalosci!!!!

Dodam ze po sztucznym nie ulewa:confused:....chyba z tego wszystkiego zrezygnuje z piersi...a szkoda mi tego :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Moja córka też robiła głośne kupki i ulewała,co sie okazało miała alergie na białko mleka.Przestałam jeść wszystkie produkty(też karmie piersią) w których znajduje się mleko i problem się skończył:-):-):-)
 
Czesc moja Olivka niedlugo bedzie miala 4 miesiace i ma to samo co twoja kruszyna pilam koper wloski nie pomogo nic jadlam marchewke tez nic sprubuj jesc codziennie rano naczczo slodkie jablko wieczorem tez zjedz mysle ze powinno pomoc!!!

W jakim innym watku dotyczacycm tego tematu czytalam, zeby marchewki nie jesc przy zaparciach malucha. Marchew ma duzo cukru, a to moze dodatkowo powodowac zatwardzenia. Jabluszko moze pomoc. Pamietajcie tez, zeby duzo pic!
 
Na zaparcia,proponuję suszone śliwki,lub rodzynki zalane gorącą wodą.No i dużo warzyw i owoców.Marchewka i owszem,ale jedynie surowa lub soczek.Po za tym sok jabłkowy.:tak:
 
Witam, jestem świeżo upieczoną mamusią i wiele muszę się jeszcze nauczyć.. moja Nicole ma (chyba) zaparcia pomimo iż robi rzadką kupke. Zawsze gdy chce wypuścić gazy bądź zrobić kupke to tak strasznie się musi prężyć że aż płacze.. taki wysiłek powoduje iż rozbudza się i nie chce spać.. jestem kompletnie bezradna. Zaczełam pić koper włoski, może to pomoże? Jeśli ktoś zna jakiś inny sposób to uprzejmnie proszę o pomoc.
Pozdrawiam
twoja coreczka ma poprostu kolki objawy ktore opisujesz na to wskazuja ja mojemu synkowi podawalam infacol a pozniej znalazlam takie czeskie kropelki SAB SIMPLEKSi tobardzo pomoglo jedna buteleczka kosztuje 12zl ale sa super bardzo poleam i jeszcze dobrym sposobem jest herbatka PLANTEKS
 
anuleczka20 podpisjue sie tez pod Twoim postem :-D

a co do marchewki to surowa moze byc ale na pewno nie wolno gotowanej na zaprcia, wogole unikac gotowanych warzyw (chodzi tu o rozpad cukrow), ryzu, bananow, makaronu, czarne herbaty, bialego chleba itd
 
reklama
Jestem zaniepokojony kolorem i konsystencja kupki mojego juniora. Kolor jest taki brunatno zielony a konsystencja bardzo zadka. do tego robi ja co dwa dni, Junior ma dwa miesiace. Czy cos nie tak czy mam isc z tymdo lekarza.??
 
Do góry