reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

hej ja mam chwilkę dla siebie boZuzia śpi a Tusia nad woda z chrzestnym więc wpadłąm się przywitać i spać spadam bo w nocy niewiele spałam przez moje łobuziary, budziły się na zmianę a wstały o 7 rano:tak:
 

Załączniki

  • śpiąca królewna.jpg
    śpiąca królewna.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 16
  • straż.jpg
    straż.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 14
reklama
madzia dziękuje za przepis! :-)

a ja pieke ciasto...

mężulek opiekuje sie małą gadają własnie w swoim języku :-D hihihi

gabi no fakt nie miały neta ale plotkowały tak samo :-);-)

klucha my polacy i polska też czekamy na ciebie!:-)
 
Ale sie wkur....na mojego M:wściekła/y:Cigle sie obraza o cos a mnie szlag juz z nim trafia!!!!!!!!!!!
Ja juz prawie posprzatalam jeszcze tylko szmatorobik mi zostal:tak:Wozekwalking odstapilam mojemu M ale i tak poniej ja pojde albo oboje gdzies sobie wybedziemy,bo do tesciow przyjezdza rodzina na grilla.
Domis spi,M pojechal wlasnie na zakupy a ja za chwile ide se brwi wyrwac,bo zaroslam jak dziki agrest:baffled::confused:

macie racje dziewczyny co do naszych mam,babc,ciotek itd...one to se musialy radzic!!!

klucha ja bardzo chetnie tylko niestety nie bedziesz u mnie w okolicy:baffled:gdybym prawko miala to owszem ale tak to lipa...

oho moje dziecie mnie wzywa,bo sie zbudzilo:sorry2:
papa
 
Cześć dziewczyny!
Remontu koniec, ale zostało jeszcze sprzątanie. Póki co dalej koczuję u mamy, ale od poniedziałku będę już w domu i super, choć u mamy nie najgorzej, mam trochę luzu i zawsze ktoś zajmuje się bubą :tak:
Wszystkie was pozdrawiam, chorutkim życzę zdrowia, podróżującym bezpiecznych dróg.
Do usłyszenia :-)
 
Ja wlasnie jem kolacje a za chwile ide spac.Domis juz po kapieli spi a M w lozku czeka...juz sie pogodzilismy wiec narazie jest ok.

szczesliwa nie ma za co;-)

Dobra ide na inne watki a pozniej sie wykapac i spac.
Dobranoc kochane:tak:
 
kamile jem ciasto i własnie połowa wylądowała na monitorze! jak przeczytałam twojego posta wybuchłam smiechem!cudo! i głąby nasze kochane cos w sobie mają:-);-)
 
reklama
witam kwietnióweczki, dla mnie już, powakacyjnie ;-) w wolnej chwili postaram się choć trochę nadrobić forumowych zaległości :-) udanego wypoczynku i bezpiecznych podróży dla tych, które to mają jeszcze przed sobą :-)
niektóre nasze maluszki mają już 4 miesiące - szok :szok::tak:
 
Do góry