reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Och a ja po odwiedzinach. Jakie cudne maleństwo. Ale wiecie co na prawdę zapomniałam ze Marcelek tez był taką kruszynka. Teraz mi się wydawało ze ta dziewczyna jest maciupeńka, a Marcel byl od niej jeszcze mniejszy jak się urodził. A teraz jak poszłam dziś z nim na ręku na pocztę to ledwo co wróciłam ! Taki to słodki ciężar :)
 
reklama
he he Madzia obsmialam sie!!

u nas tez przeboje spacerowe sie zdarzaja.Ostatnio na spacerze siedzialam z ALusiem na laweczce i szla babcia z wnukiem.Jak zobaczyla Alusia to mowi do wnuczka--"patrz synku--maly murzynek''
Wkurza mnie cos takiego.Ludzie patrza sie na nas jak na ciekawostke natury.
 
he he Madzia obsmialam sie!!

u nas tez przeboje spacerowe sie zdarzaja.Ostatnio na spacerze siedzialam z ALusiem na laweczce i szla babcia z wnukiem.Jak zobaczyla Alusia to mowi do wnuczka--"patrz synku--maly murzynek''
Wkurza mnie cos takiego.Ludzie patrza sie na nas jak na ciekawostke natury.
wedlug mnie to swiadczy o ...obie wiemy o czym
 
ludzie są okropni, a Polacy to straszni rasiści, więc Madzia z maharadżą super powiedziałaś, bluebell a Tobie mogę poradzić, żebyś nie słuchała - wiem ze ciężko, ale Twój synek wcale nie jest ani gorszy ani jak z cyrku- okaz na pokaz, po prostu normalne dziecko:tak:
 
No nie slucham ale wiecie jak to jest.Nikt nie lubi zwracac na siebie uwagi w ten sposob.Jak ide z m. to tez jest tak samo a nawet gorzej.Pare lat temu zwyzywano mnie od k...
Dlatego mam nadzieje ze uda nam sie wyjechac z Polski.Nie chce zeby moj synek tez mial blizny po butelce na glowie jak jego tata
 
Bluebell niektórzy ludzie to idioci i trzeba mieć ich głęboko . W ubiegłym roku jak byliśmy nad morzem widziałam ciekawskie spojrzenia na bliznę po operacji serca mojej córeczki. K**** co ich to obchodzi więc założyłam jej staniczek i w nosie miałam ich zdziewienie. Wiem,że to nie jest łatwe i dlatego jestem za integracyjnymi przedszkolami bo dzieci uczą sie tolerancji dla innych. Dorosłych tego nie nauczymy, ale cóż są ludzie i parapety jak to mówi mójk mąż.
Madzia gratuluję refleksu i odpowiedzi za 100 punktów!!!!!!!!!!
U nas od wczoraj świeci słońce i to dubeltowo bo nie dość,że cieplutko to jeszcze projekt domu kupiliśmy
http://pprojekt.pl/projekt261-lolek.html, wybraliśmy technikę murowaną:)))
 
sliczny projekt i gratulacje!

bluebel ech nawet nie wiem co ci napisac -ludzie lubią "innosc" lubia patrzec gadac..plotkowac czy szukac sensacji
zamiast
popatrzec sercem
ale
wola rzucic kamieniem
 
reklama
Do góry