reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Oj, biedne te dzieciaczki...nacierpią się z tymi zębiskami. U nas druga dolna jedynka już prawie, prawie na wierzchu.

A ja odkryłam dzisiaj u Igorka guz na głowie :szok:, kiedy on go sobie nabił????? Musiał się o szczeble walnąć ale że w ogóle nie płakał?
 
reklama
My używamy dentinox żel i mamy już 6 zębów teraz czekamy na dolne 2 i marudzenie Zuzanki daje znać,że niedługo pojawią się kolejne ząbki, górne 2 wyszły w 1 dniu:)
 
reklama
Hej, ale tu świeci pustkami ... :baffled:
Na razie nie uzywałam zelu, bo nie bylo takiej potrzeby. Jula ma od skonczenia 2 miesiąca nieustajacy slinotok;-), a wyrzynanie sie 1ek i 2ek poprzedzily wyłącznie jednorazowe nocne pobudki (za to co 1h i z przystawianiem do cyca). Nie pamietam, ktore to zeby u starszakow przysporzyly najwiecej cierpienia, ale na pewno nie byly to te poczatkowe.
Wiec dziewczyny wszystko przed wami :-p
 
Do góry