reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Heju nas bylo leniwie :) ale za to jak fajnie tak poleniuchowac.
dzis poszlismy karmicz kaczuchy frajda byla :)
Szwedka do kotrego przedszkola puszczasz Maje? i bylas w grocie solnej ? bo czytalam ze sa dwie u nas ale opinie na ich temat skape w necie. A moze chodzisz gdzies z dziewczynkami na basen? bo moze tez bym sie juz skusila jak Marcelek starszy ale nie wiem gdzie warto bylo by sie wybrac :(
Asia jak Marcelek?
Nadii konsekwencja to dobra rzecz. tylko czasem serce sie kraja. Marcelek ostatnio budzi sie o 5 juz glodny i jak nie dam mu butli ( bo probowalam) to tacza mi sie po lozku z godzine lu dluzej, wiece daje i spimy potem do 8 czasem prawie 9.
 
reklama
Gosha - też chcesz Gaję do przedszkola teraz puścić?
Tak, chce posłać Gajkę do przedszkola/żłobka. Narazie szukam pracy... jak znajdę to młoda automatycznie idzie gdzieś pod opiekę. W czwartek idziemy na zajęcia do jednego prywatnego przedszkola, mają takie zajęcia przygotowujące do przedszkola dla dzieciaków od 1 do 3 z rodzicami, zobaczymy co to będzie, a i jest prawdopodobne, ze tam pójdzie pod opiekę jak ja coś znajdę, więc wcześniej będzie miała okazje poznać miejsce i panie.
 
Diabliczko czyli rozumiem, że córeczkę ;) Ja znowu chciałam dwóch samców i są ;)
Maryś - Dopiero wczoraj doszedł w miarę do siebie. Bardzo długo gorączkował i rychał ale na szczęście został już tylko do zniesienia kaszel.
Szwedko - u nas w aptekach jakiś deficyt tranu :/ tzn są ale tylko dla dzieci powyżej 3 roku życia. Mają dopiero zamówić.
Gosha - fajnie że macie przedszkole od 1 do 3. Mam nadzieję, że Gaja szybko się przyzwyczai. A no i powodzenia w szukaniu pracy.
A u nas dzisiaj -14 a my na 8.30 mieliśmy na szczepienie z Miłkiem brrrrrrr Masakiera jak zmarzłam i jeszcze w tej przychodzi tak zimno. Jeszcze do tego musiałam za szczepionkę zapłacić 70 dych więcej niż normalnie :/
 
Asia ja Marcelkowi kupilam w aptece tran firmy LYSI tran islandzki o smaku owocowymi i lyka chetnie. niose mu lyzeczke po obiadku i mowie ze to tran to buzkie otwiera i czeka. inne syropy nie przechodzily a tran ekstra.
a za jakie szczepienie 70zl placilas? ty szczepisz szczepionkami skojarzonymi czy tym tradycyjnym sposobem?
 
Ostatnia edycja:
Cześć. :-)

AsiekZ dobrze, że już lepiej. :-)



Znów zapowiada się mroźny ranek. Idę szykować śniadanie i potem pędem do przedszkola. :tak:

Miłego dnia. :-)
 
Maryś dzięki. Wczoraj małż pojeździł po aptekach i dostał tran o smaku cytrynowym i też pije z uśmiechem :)
A szczepionkę to nie 70 zł tylko 70 zł więcej. Bo normalnie Infanrix hexa u nas jest za 180 a ja musiałam zapłacić 258zł :/ Od początku szczepimy tymi skojarzonymi i pierwszy raz nam taki numer wycieli.To było na tej zasadzie że poszła babka od szczepień do apteki i przyszła powiedziała ze nie ma szczepionki ale ja mogę kupić ale za 258 :/ Chyba, że poczekam na dostawę bo po 12 ma być ale na 100% nie wiadomo czy będzie ta szczepionka. Ja tam byłam od 8.30 więc nie będę z dzieckiem w przychodni czekać tyle zwłaszcza że z czasem coraz więcej rychających tam przychodzi. No to kupiłam.
 
aa no to i mi tez taki numer ostatnio wycieli. ja do szczepienia Marcelek juz zbadany obejrzany a pielegniarka se przypomniala ze jednak Infarixa hexa nie ma i musze se sama kupic. dobrze ze bylam z bratem to szybko dali mi recepte i na szczescie w aptece obok byl to od razu zaszczepili. ale jak sie rejestrowalam to sie pytalam czy jest!!!
a ile placilam to nie wiem dokladnie ale cos 220zl. za pneumokoki placilam cos 280zl
 
asiek niezle zdzieraja nie kumam ich ja tu mialam kazde jedno szczepienie za free bo tu one sa obowiazkowe i tyle a jak obowiazkowe to na ogol bezplatne w tym pneumokoki
 
Klucha w Polsce też sa bezpłatne, ale jak ktoś chce w jednym zastrzyku a nie w trzech to niestety musi płacić, u nas szczepią hiberixem wtedy to szczepienie co jest powtarzane 3 razy jest tez w trzech ukłuciach (ten zestaw co tez na polio jest), niestety. Gaja była tak szczepiona i nie miała żadnych skutków ubocznych.
 
reklama
Jeju, nawet mi nie przypominajcie tych koszmarnych cen szczepień.... Jak sobie pomyślę, że za pół roku znów przez to będzie trzeba przejść........ :sorry:
 
Do góry