reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Tak? To juz mozna takie rzeczy poadawc... W senscie chlebek i bananek..
Ja daje jabluszko i bananka ale ze soiczka..Zupki tez gotuje...
Asi nic nie bylo po bananku? Ale to dajesz jej kawaleczkedo reki i tam sobie mamle:)
 
reklama
Tak? To juz mozna takie rzeczy poadawc... W senscie chlebek i bananek..
Ja daje jabluszko i bananka ale ze soiczka..Zupki tez gotuje...
Asi nic nie bylo po bananku? Ale to dajesz jej kawaleczkedo reki i tam sobie mamle:)

czy można to nie wiem, banan podobno tak chleb czy herbatnik ma gluten więc trochę gorzej ale nic jej nie jest a daje normalnie całego banana troche pociumcia i tyle
 
nati margola tyle ze on wogole nie chce jesc... przy kaszce rano m i sie rozplakal, a normalnie wsuwa cala miche... zrobie ta marchewke ale na mus bede dawac...

mitaginka, mam smecte i daje juz te 4 dni i nic... dzis jade z nim do lekarza mam juz dosc. Dzwonila do mnie lekarka i pytala jak maly to jej powiedzialam i ona mowi ze to nie po szczepionce, bo powinien tak zereagowac ostatnio, a ostatnio bylo ok. No i kazala przyjsc - znowu fajna godzina - 17.50 - gfdzie o 18 maly jest zwykle kompany... ;/ coz lepsze to niz nic...

mykam na spacer :-)
 
reklama
teraz to są jaja jak berety :) nie wiem gdzie Ci mam odpisać, czy tu, czy na mail czy na fb? :) powiedz mi kochana czy ten wniosek to sama pisałaś czy to jakiś wzór? Czy to co napisane tu to wystarcza juz czy trzeba oprócz załączników jeszcze coś dołączyć?? długo czekałaś na sprawę? bosz.... chce mieć to już za sobą..
 
Do góry