reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

mitaginko też o to miałam zapytać ale wydaje mi się że tak ;-)

baby Kuba ma swój groszek (takie połówki, właściwie to nie wiem co to jest bo nasypane dawno i nie pamiętam...) w puszce i też się tym bawił jak był mniejszy, my zamawialiśmy u niego np. 3 łyżeczki, 2 łyżeczki itp. on to sypał do pojemniczków i nam przynosił ;-) Ma dziewięć takich kubeczków z których albo się układa wierzę albo wkłada jeden do drugiego i te kubki bardzo nam się przydały do takiej zabawy.
 
reklama
bachucha- jeszcze nie mam nadzieję 19 się dowiedzieć, ale marzy mi się dziewczynka:-D

baby- fajny ten pomysł, Antek uwielbia się preparowanym ryżem bawić, tyle że jak już go przewłóczy po podłodze i podepta to potem go je więc u nas musiały by być jadalne barwniki:-D
 
erba i pandorka widze ze o mnie gadacie a ja nic nie wiem ojjjj rzadko ostatnio tutaj zagladam naprawde....

pandorka i bachuha rowniez​ gratuluje bobasiatek :)))
 
pandora no to nic tylko trzeba trzecie planować :-)

jola jak już zaglądasz to i napisz coś bo tu ciiiiisza........
 
reklama
hej
co słychać?

straszna cisza nastała... a tu przecież dwulatki już te nasze pociechy :)

Adi w sobotę kończy, bosz jak to zleciało :)

Niśka skończyła wczoraj 6 mies.

a 9.04 lecimy do polandii :-D

ciekawe co tam na starych śmieciach :)
 
Do góry