reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Witajcie kobitki

Alescie mi apetytu tymi wędzonkami narobiły....mniam, ale tez slyszalam ze wędzona ryba w ciązy nei wskazana.

Dziewczynki witajcie :)

Nie nadrobiłam jeszcze zaległości ale zaraz zasiądę i będę czytała z ciekawością.

Ja już mogę się pochwalić, że zostałam żoną :D Ślub był cudowny, wesele też super :) Wytrzymałam do samego końca i nie byłam aż tak zmęczona. Ale oszczędzałam się z tańczeniem, tylko wolne tańce i to w małych ilościach ;) Co najdziwniejsze, miałam tylko lekki stres i to w samym kościele. A tak się bałam, że to będzie duża dawka stresu dla Maluszka.
Oczywiście jak będą już zdjęcia to się pochwalę :)

Super ze wszystko sie udalo, czekamy na fotki z niecierpliwscia:)

Dziewczyny jak u was z uplawami? U mnie jakos bardziej obfite ni w poprzedniej ciązy i jakiejs gestej konsystencji....nie wiem czy sie martwic

Edit: Karolka oczywiscie kciuki za usg zacisniete, bedzie dobrze
 
jola.24 mnie też męczą upławy. Ogólnie to cały czas mam "tam" mokro. Raz są przeźroczyste, raz żóltawe. Za tydzień we wtorek mam wizytę u ginka, zobaczymy czy nie mam jakieś infekcji...
karolkaaa trzymam kciuki za jutro!

 
Dziewczynki witajcie :)

Nie nadrobiłam jeszcze zaległości ale zaraz zasiądę i będę czytała z ciekawością.

Ja już mogę się pochwalić, że zostałam żoną :D Ślub był cudowny, wesele też super :) Wytrzymałam do samego końca i nie byłam aż tak zmęczona. Ale oszczędzałam się z tańczeniem, tylko wolne tańce i to w małych ilościach ;) Co najdziwniejsze, miałam tylko lekki stres i to w samym kościele. A tak się bałam, że to będzie duża dawka stresu dla Maluszka.
Oczywiście jak będą już zdjęcia to się pochwalę :)


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA!!!!:-)




DZIEWCZYNY MAM PYTANIE: CZY WY się już czymś smarujecie na rozstępy?? ja do tej pory tylko oliwką ale skóra mnie już od kilku dni swędzi, i zamówiłam sobie już kremiki. Dziś dotarły i już spraktykowałam ;-))
 
Dziekuje za kciuki:-)
Z dzidzia wszystko dobrze.ma 8 cm.
Ja mam niskie zelazo wiec doktor przepisala mi tabletki.

Trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty:-)

Uciekam spac bo jestem strasznie spiaca.
 
Cucumber gratuluję! Koniecznie pochwal się zdjęciami.
Co do wędzonych rzeczy, to też słyszałam, że chodzi o "jakość" uwędzenia. Muszą być porządnie uwędzone, żeby pasożyty ewentualne zostały wybite - wędzone oczywiście na gorąco. Wędzenie na zimno wielu brzydakom nie robi krzywdy. Ja osobiście wcinam makrelkę, ale też tylko ze sprawdzonego sklepu, konkretnie od mojego stryja. Mam w ten sposób pewność, że świństwa nie jem. Łosoś? Nie wiem, jak się łososia wędzi, na opakowaniu powinno być napisane. Tylko czy można tym napisom ufać?
Mięsko na mielone miele sobie sama od dawna. Mój brat z zawodu jest kucharzem i kiedyś mi opowiedział co w mielonym takim gotowym bywa. Wolę sobie kupić kawałek świeżej łopatki i zrobić sama.

antonina01 ja w poprzedniej ciąży zostałam okrutnie opierniczona przez położna na szkole rodzenia za masowanie brzucha. Że to niby może wywołać poród przedwczesny. Podejrzewam, że bzdura wierutna, przecież dziewczyny wcierają oliwki i jakoś nie rodzą od tego, ale tak mi to dało po głowie, że się nie masuję (i nie smaruję) - paranoje złapałam. Myję się tylko żelem z oliwką, żeby się skóra nie wysuszała. A uda sparuję takim kremem .... o mortadelo... muszę iść do łazienki i sprawdzić nazwę. Dla kobiet w ciąży, w aptece się kupuje. Biało różowe opakowanie.
Sprawdziłam: Mustela
 
Ja smaruję tylko zwykłymi balsamami do ciała a "specjalne" dopiero od 4 m-ca tak jak pisze mitaginka.

cucumber wszystkiego najlepszego!!!

o rybach też się naczytałam...moim zdaniem trzeba zachować zdrowy rozsądek i nie dać się zwariować!! W jednej książce piszą coś zupełnie innego niż w drugiej..

A wracając do zaparć to Lactulosum polecił mi mój gin. bo skoro wszystko inne (typu activia, jabłka, woda na czczo, wieloziarnisty chleb itp.) nie pomagały to chyba lepsze to niż czopki od których też się można uzależnić, nie dajmy się zwariować!!!
 
reklama
...nadrobilam zaleglosci...moze nie do konca,ale zawsze...:o)

cucumber -wszystkiego naj...najlepszego na nowej drodze zycia!!!

nati_k - kolejnych lat w milosci:o) dopiero sie doczytalam,ze mamy coreczki w jednakowym wieku,jak twoja pociecha zareagowala na rodzenstwo?

sunshine_baby - uzywam frei® BIO+ olejek do masazu dla ciezarnych,zapobiega rozstepom,nawilza,ujedrnia...

karolkaaa - trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte!!!

forumeczka - witaj !!!

anulla 1988 - witaj !!!

a props bolu glowy mi pomaga wypicie szklanki niegazowanej wody i...spacerek:o)

kochane,mykam spac...piasek w oczach
spijcie slodko
dobranoc

http://de.wiktionary.org/wiki/à_propos
 
Do góry