reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Aaaaaa sluchajcie jednak wszystko ok maluszek jest całi i zdrowy nie wiem co ci lekarze mnie nastraszyli i co się jeszcze dowiedziałam SYNEK :D na 100% ale się ciesze ze wszystko dobrze :) jednak lepiej było isc prywatnie:)
 
reklama
i tu problem co to za ,,specjalny program;; zmieniający. Mam film na kompie próbowałam coś print scrin ale chyba to nie moja branża :) Chyba pójdę na łatwiznę i spróbuję zrobić zdjęcie na klatce (może paski nie wyjdą)
agii- gratulacje, witaj w gronie chłopczyc :)
 
Aaaaaa sluchajcie jednak wszystko ok maluszek jest całi i zdrowy nie wiem co ci lekarze mnie nastraszyli i co się jeszcze dowiedziałam SYNEK :D na 100% ale się ciesze ze wszystko dobrze :) jednak lepiej było isc prywatnie:)

no masz... następny chłopak... tosz to wojna normalnie będzie...:-)Gratuluję agii.
 
Aaaaaa sluchajcie jednak wszystko ok maluszek jest całi i zdrowy nie wiem co ci lekarze mnie nastraszyli i co się jeszcze dowiedziałam SYNEK :D na 100% ale się ciesze ze wszystko dobrze :) jednak lepiej było isc prywatnie:)

u mnie też 3 tyg temu był na 100% synek, a wczoraj "zmienił się" w prawie 100% dziewczynkę, więc takie zapewnienia już mnie nie przekonują
 
Nie Nati, zwrócili mi pieniądze za wczorajsze.

Uznajcie mnie za paranoiczkę albo za cokolwiek innego, ale umówiłam się na jutro w innym miejscu na USG... ponoć dobry specjalista... Jakby się źle dziecko znowu ułożyło, to też nie wezmą kasy.
 
dla mnie też nie ma to znaczenia, ale jestem taka zła od wczoraj na tego lekarza, że palnie jakąś głupotę, a za trzy tyg się z niej wycofuje...
i nawet głupiej infekcji nie potrafi wyleczyć! grrrr....

krakowianko i dobrze!
 
krakowianko-chyba też bym tak zrobiła dla spokojności. Wypij trochę wody przed USG, podobno wpływa pozytywnie na diagnostkę.
 
reklama
Witajcie!!!
Nie będę się rozpisywać,bo nie mam na to ani weny ani czasu-powiem tylko,że moje małżeństwo się sypie a ja już ratunku nie widzę.Być tylko dla dobra dziecka???
Nie chce mi się już o nic walczyć,mam to wszystko gdzieś.....Zajrzę wieczorem...
Kochana trzymam mocno kciuki za ciebie żeby wszystko ułożyło się jak najlepiej. W moim małżeństwie też nie jest najlepiej ale nie tragicznie. Przestałam o nie walczyć i jedynie o co dbam teraz to o siebie i o dzieci. Powiem Ci że na dobre mi to wyszło bo przestałam się przejmować tym co robi i mówi mój małż a w dodatku to on dla odmiany zaczął się starać o mnie. I jedynie jak coś marudzi to mówi mu żeby sobie poszukał lepszej na mieście... ;-)
co do tych infekcji to najgorsze dla mnie jest to, że nie mam pojęcia, skąd ciągle je mam...
nie współżyję, nie chodzę na basen, myję się codziennie Lactacydem (wcześniej używałam innego płynu), czyli teoretycznie nie robię nic, co mogłoby je powodować...mam co prawda nadżerkę, ale z tym to raczej nic teraz nie zrobię...
moja o 3 lata młodsza siostra (nie- ciężarna) też wiecznie cierpi na infekcje, może to jakieś uwarunkowania genetyczne...

mamusiaDorusia współczuję...i też przesyłam pozytywne myśli!
krakowianka daj znać po rozmowie telefonicznej z ginem

Wiesz kobiety z mojej rodziny ze strony mojej mamy mają taką przypadłość że absolutnie nie możemy używać wszelkich płynów do higieny intymnej. Jedynie lekkie podmywanie wodą raz dziennie i to wszystko. Wszystko inne powoduje właśnie ciągłe infekcje i grzybicze i bakteryjne. Jak mi to powiedziała moja mama to najpierw ją wyśmiałam, no bo przecież jak można się "nie myć" i właśnie w poprzedniej ciąży jak wypróbowałam wszystkie płyny na rynku i tylko co wizyta to nowe leki i czopki, przestałam wszystkiego stosować. Jak rękoł odjął. Od tamtego czasu jedyną infekcje grzybiczą miałam po silnej kuracji antybiotykowej. A wyniki i czystość pochwy idealna. Może masz podobną sytuacje, skoro piszesz że twoja siostra pomimo że w ciąży nie jest ma podobne problemy? Dodam że ja nie stosuję również płynów do kąpieli i nie mogę używać tamponów. Wiem jak się męczysz kochana bo sama się z tym kiedyś męczyłam. Koszmar....

Wiecie co... zgłupieję zaraz...

Ginka mi powiedziała, że spokojnie, że jeśli przezierność była dobra na USG w 12 tc, to teraz się nie ma co tym fałdem przejmować, i że "na razie spokojnie, bo fałd mógł wyjść także dlatego, że się dziecko źle poukładało"...

Czyli nie dała mi jednoznacznej odpowiedzi... :( Boże, jakbym się gdzieś mogła dziś na genetyczne umówić, to bym poleciała i zapłaciła i dziś i w przyszłym tyg. :(

hej kobitko głowa do góry! Gdyby coś było nie tak to by lekarz od razu powiedział! Z pewnością powiedział by ci że trzeba to skontrolować albo by wspomniał coś o dalszych badaniach. Nie możesz brać tak wszystkiego do siebie! Troszeczkę dystansu. Czy chcesz sama popaść w jakiegoś doła albo chcesz żeby potem maluszek był nerwowy? Weź do ręki jakąś fajną książkę, obejrzyj wesołą komedię albo idź na zakupy a nie myśl! Takie myślenie jeszcze nikomu na dobre nie wyszło. Nikt ani razu nie powiedział że coś jest nie tak a wręcz sama lekarka Ci powiedziała że jak dziecko jest źle ułożone to ciężko coś zobaczyć!! Tu masz ode mnie kopniaka w tyłek na te głupie myśli co by poszły sobie precz!;-)
 
Do góry