reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
witam kobietki ,mieliśmy mały pożarek na osiedlu dlatego miałam problemy z netem i z windą też -z 9 piętra na piechotkę wózeczkiem -nie miła perspektywa .Nie wiem co się dzieje ,jak coś edytuje lub pisze post to mi po pewnym czasie wszystko znika -1 raz coś takiego mam .


Nati ach tak przepięknie umorusana Twoja laleczka :-)
Dziękuje kochane że miałyście siłe i cheć rozpisywać plan karmienia swoich dzieciaczków .:tak:
Bardzo mi to pomogło ,po konsultacji z kolejnym pediatrą i tym razem wyszłam z gabinetu z pełnym poczuciem bezpieczeństwa i zaufania do P.dr ,ułożyłyśmy plan karmienia Oliwcii i schemat planu całego dnia .
Na razie przez miesiąc tylko marchewka i ziemniak -dzisiaj zaczełam od 5 łyżeczek+mleko ,jutro 10 +mleko,po jutrze 20+mleko ,(pół słoika)po pojutrze cały słoik i jak bedzie głodna nadal to otwieram kolejny słoiczek -bez mleka .Na szczęście moja córeczka lubi bardzo marchewkę i widać było że chciała dzisiaj więcej niż 5 łyżeczek .
Ponadto ZĄBKUJEMY ,dzisiaj Laleczka moja od godz 10 :30 nie spała wcale -no do teraz -usneła jakieś 20 minut temu ,nie pojechaliśmy na wizytę do neurologa bo była awantura jak wsadziłam dziecko do fotelika i nawet w samochodzie sie nie uspokajała jak dotychczas ,ulewa strasznie mocno -ale podobno tak nie które dzieci mają .
A ja cóż padam ,kolacje romantyczna chciałam zrobić bo dzisiaj C urodziny i co -nie mam siły .W pn do pracy i C posmakuje trochę tacierzyństwa
 
lenka a jak ona bedzie chciala jutro 12 lyzeczke albo 15,5 to i tak zakonczysz na 10ciu? :-D sorrki ale wydaje mi sie to mega dziwne co Ci ta P doktor rozpisala. Przeciez kazdy dzien jest inny, humorek tez i co z tego ze masz w rozpisce 'dzis 20lyzeczek' a ona nie bedzie miala na to wogole ochoty? :-)
wsluchaj sie w swoja laleczke, ona sama ci pokze czy ma ochote na wiecej czy jeszcze nie :-)
 
lenka asiunia ma troche racji moj raz zje 3 lyzeczki innym razem pol sloiczka a jeszcze innym wcale nie ruszy


wazylam moje dziecie i co 10.200 czyli ?? przysopowal bo od 3 tyg tylko 200g . aaaa i po zjedzeniu jarzynek z ryzem i kroliczkiem zjada pol sloiczka na 3h mu starcza i nie chce nic tylko wode badz herbatke :)

yyyy dziewczyny po cc szczypie was czasem rana?? mnie sie zagoila bezproblemu i szybko a teraz od kad nosze malego... czasem musze duzo to mnie boli i szczypie :(

Moj dziec sobie pomylil jedzonko w nocy pije 4-5 a w dzien 3 ;-/ musze mu to przestawic bo padne gdzies pod drzewem...
aenye znajdzie babo ja ci to mowie tylko sie skup albo dzieci zapytaj
herbatita mala dama a ja sie mialam pytac jak paznokcie obicnacie na spika sie nie da a jak nie spi to druga reka mi nozyczki szarpie ;-/
nati ale sie umorusala
baby moj lyzeczke tez szarpie i dziubek otwiera ostatnio jak mi strzelil z lyzeczki to na sciane polecialo...
sania no prosze juz nie dlugo cie zaskoczy :)

Moj maly dzisiaj wpadl na pomysl aby w lozeczku na brzuch sie przewrocic a ze on preferuje lezenie tylko w poprzek to byl nie wypal glowa zaklinowana miedzy szczebelkami nogi tez i ryk juz zamowilam kojec 100 na 100 materacyk jutro bedzie takze happy jestem ze moj duzy dziec duzooo miejsca bedzie mial
 
aenye ja zawsze pytam dzieciaków, ostatecznie męża o to gdzie co jest:)
asiunia ciesze sie ze juz lepiej z Maddim. widac po usmiechach w Twoich postach:-D
morgaine-czemu bezrobotna?? do pracy nie wracasz?? miałaś od listopada chyba co??

no przeca skonczyl mi sie macierzynski to skąds kase trza miec nie? teraz bezrobotna, w list.znajde prace:-D co tak za darmo bede siedziec....:confused:
 
yyyy dziewczyny po cc szczypie was czasem rana?? mnie sie zagoila bezproblemu i szybko a teraz od kad nosze malego... czasem musze duzo to mnie boli i szczypie :(
mnie swedzi od czasu do czasu i musze sie podrapac :-D

jaki kojec, pokaz pokaz :-D

lenka jeszcze mi cos przyszlo na mysl... ty przez miesiac masz zamiar dawac marchewke z ziemniaczkiem? Wiesz co nie zroum mnie zle ale to nawet dziecko w etiopi juz by sie zwracalo po miesiacu jedzenia w kolko to samo... Ja podawalam po 2 dni to samo bo czekalam na reakcje alergiczna i jak nic nie bylo to kolejne danie szlo w ruch. Teraz juz je wszystko co ma na etykietce 4+ :-D nawet pierwsze spagetti za nami :-D
 
aenye ja zawsze pytam dzieciaków, ostatecznie męża o to gdzie co jest:)
asiunia ciesze sie ze juz lepiej z Maddim. widac po usmiechach w Twoich postach:-D

no przeca skonczyl mi sie macierzynski to skąds kase trza miec nie? teraz bezrobotna, w list.znajde prace:-D co tak za darmo bede siedziec....:confused:

pytanie brzmi bardziej czemu nie wracasz do starej pracy, przecież chyba tam miałaś wracać o ile dobrze pamiętam...:baffled:

Nati ale brudasek :-D

Asiunia ja mam taki sam pomysł, tzn. jak już polecimy do męża, to planuję sobie znaleźć drugie dziecię do opieki i zawsze parę groszy wpadnie a młody będzie miał towarzysza zabaw :-)

Jankesowa ja młodemu w dzień obcinam jak jest spokojniejszy najczęściej po przebudzeniu z drzemki, wtedy mi tak nie wierzga nóżkami i rączkami :)
 
Lenka ty tak nie planuj ile łyżeczek dasz bo to w praniu całkiem inaczej wychodzi ;-) daj tyle ile zechce, a może jej od razu posmakuje i będzie chciała zjeść cały cłoiczek z nakrętką? :-D ja robię tak samo jak Asiunia 2-3 dni to samo i lece dalej coś innego
Jankesowa mnie szczypie nieraz, swędzi ranka ale nic z tym nie robię, smarowałam jakąś maścią na blizny ale dałam sobie spokój

jesuuu jestem dziś sama w nocy, tzn z małym, już samodzielna kąpiel za nami i Witek słodko chrapie a ja pakuję w siebie żarcie bo w ciągu dnia nie miałam czasu i teraz pochłaniam wszystko
 
reklama
nadzieja matką głupich, nic nowego oprócz tego,że to nic,że wskazują wyniki na alergię silną lub pasożyta, to nic, to,że od 2,5 tyg nawet grama nie przybrała to też nic, mam czekać na neurologa na 5 grudnia(już byłam u innego,więc nie widze sensu) zupełnie inna była rozmowa jak byliśmy prywatnie u niej, teraz olewka, na wtorek całkowicie prywatny pediatra alergolog w koszalinie...po wyjściu z przychodni rozsypałam się dziś totalnie, a na dodatek po 2 nocach kiedy nie spałam nawet chwili stuknelam w auto na prostej drodze:( od dziś nie jeżdżę dopóki się sytuacja nie zmieni\

spróbuje was doczytać zanim padnę;)
 
Do góry