reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Petinka- :)

Lenka- rozumiem że tatuś ma urlop a później kto będzie z Oliwcią???

a moja już śpi, sama chyba jest zmęczona nie spaniem w nocy
 
reklama
Nati tatuś na razie bedzie z Oliwką .Postanowilismy że ja wracam do pracy a on kończy studia .
W wekendy on śmiga na uczelnie ja zostaje z Oliwcią ,a w tygodniu ja jestem w pracy on jest z malą.Na szczęście mam 3 minuty do roboty ,i tak ustalone że najdłuzej to 7 godzin będę musiała pracować.Najbardziej przerażaja mnie wieczory gdyż jak bede wracać po 21 pierwszej to laleczka bedzie już spać .
Na razie nie odważyłabym się zostawić małej z niańką ,dopiero jak skończy roczek ,bedzie bardziej uregulowana to wtedy pomyślimy.
100 lat dla Asiuni
 
Ostatnia edycja:
Oj zawsze moge przeciez życzyć 100 lat ,żle kochana odczytałam Twoj suwaczek ,zamiast 1 tydzień to 1 dzień .
I mam problem z pisaniem postów jak coś edytuje to mi jakoś w nawiasy cały tekst wchodzi ,a ponadto jak podkreślam lub używam innego koloru to mi sie to nie robi tylko dopiero jak zatwierdze to jest .Mam nadzieje że to w miarę zrozumiałe co na pisałam :confused:
 
:-)

fajna masz pracę że możesz na bb siedzieć. oj jak dobrze że ja nie musze pracować tzn nie mam gdzie. mężowi muszę tylko znaleśc jakąś lepszą pracę
 
marma – nie zazdroszczę problemówzdrowotnych i oby tabsy pomogły

lenka – pietruszka uczula i może toto; a rozwiązanie odnośnie małej rewelka! Gdybym zarabiała więcejto też małżona bym a wychowawczy wysłała. Tylko pewnie ubił bydzieciaki taką ma cierpliwość...

nati – nie zazdroszczę przerwy snu..Moja na szczęście przestała śpiewać koło 6.. Takie godzinnearie sobie urządzała. Pamiętam jaka byłam szczęśliwa jak jako2-miesięczniak Mila wstawała 2 max 3 razy w nocy. Pierwszą pobudkęmiałam koło 4 a teraz.. 23 pobudka a potem co godzinę.. koło 5biorę ją do siebie na łóżko. Nie wiem dlaczego tak się dzieje.Zamiast coraz dłużej spać to budzi się częściej. Zwalam nazęby.

Dziś standard w nocy – młody wstałprzed 7 przyczłapał się do mnie i magiczne słowa „mamo – mogębajki?”. I tak dobrze że się zapyta. Po przedszkolu to nawet pytaczy może iść siku czy kupę.. Myślicie że jak młody na antybiotyku przy anginie to mogę z nim na dwór iść?? Zakupy co prawda zrobiłam wczoraj ale żal mi pięknego słońca na zewnątrz i Misi - niech ona skorzysta..
 
lenka – też mam problem z pisaniem iedycją.. no i praca z bb w tle to sama przyjemność :-) mam nadzieję, że też z bunkraka będę mogła w pracy podczytywać

nati – też małżonkowi szukamlepszej.. ale co znajdę to jeszcze gorsze warunki ma alboporównywalne a on boi się zaryzykować jednocześnie narzekając na3 zmiany.. raz już zmienił pracę ale kasa obiecywana była niższai spóźniali się z pensjami i wrócił do starej więc terazostrożny.. Nie dość że kasa się nam obniży (w pracy u mnie pogorszyli warunki płacowe) to dojedzie mi kosze żłobka i kosztów Milci. jakoś trzeba będzie dać radę a co!!
 
nati – teoretycznie może sam zostać.Czasami go zostawiałam ale wiesz – mieszkam na 10 piętrze i mamwizję że otworzy okno i będzie mnie wołać.. nigdy mu cośtakiego do głowy nie przyszło ale nie lecę na chwilę do skleputylko na spacer z Milcią
 
reklama
Do góry