reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

NOtka u mnie widac jakbym byla nie wiem juz w ktorym miesiacu...mysle, ze to zalezy od budowy. Ja jestem dosyc drobna i brzuszek wypycha sie do przodu... Naprawde, spodnie ledwo dopinam, a byly jeszcze za duze 2 miesiace temu.

jakie cwiczenia robisz rano? Jakies delikatne i spokojne? Ja czasami siadam na pilce do pilates i leciutko sie pokolysze ale nie silniejszego bym nie robila. Slyszalam, ze basen jest korszystny ale tutaj z kolei boje sie przeziebien, bo latwo lapie chorobska.

ja zasypiam okolo 9 czasami...a zwyklam chodzic spac p 1 w nocy....bez drzemki w ciazgu dnia rowniez sie nie obejde...
 
reklama
pscolka i spolka,
grunt ze wygodne!!! ;-)
w sumie to i tak wolniej tyje niz w poprzednich ciazach... ale znow z innej wagi startowej :cool: nie moge sobie pozwolic na zbyt duzo nadprogramowych kg

Kasiu,
ja na stepperze po 30 min cwicze, w tempie spokojnym - by sie lekko spocic ;-)
zadnych forsujacyh cwiczen nie robie, bo wiem ze teraz nie sa wskazane
a te 30 min dziennie czynia cuda...dlatego tak bardzomi zalezy by wrocic do cwiczen
 
Cześć dziewczyny :) ja dziś mega niewyspana, powieki na zapałki..
aneczka852 ale fajne zdjątko i jak super już dzidzię widać!ekstra pamiątka będzie :)
white_orchid przesyłam mnóstwo ciepłych myśli dla Ciebie i dzidziusia :* Trzymajcie się dzielnie, wszystkie jesteśmy z Tobą! Tyle kciuków to musi być dobrze :) a rzyganko to jak najbardziej dobry znak :D
kruczka śliczna suknia! i raczej nie powinno w niej widać brzuszka :) powodzenia w szukaniu lekarza!
 
Dziewczyny ja ani razu nie wymiotowalam, i w sumie nie mam nudnosci-a t juz prawie 8 tydzien. Czy powinnam czuc sie zaniepokojona? jedyne moje objawy to to ze bardzo czesto mi sie odbija(praktycznie wszystko co zjem lub wypije) czasami kreci mi sie wglowie no i ta sennosc...Ale nudnosci ani razu nie mialam. I teraz nie wiem czy to dobrze czy zle:(
 
Ella to samo mam boli brzuch kij wie co juz unikam niektorych potraw i nic nie daje:(

white_orchid mozliwe ze resztki to leca...wazne ze nie krwawisz

kruczka dol sukienki mialam podobny:)ja tez na twoim miejscu zmienilam bym lekarza jakis konwal jak nazwal dziecko grr

KatarzynaSw to nic tylko sie cieszyc ze cie to moze ominac masz inne objawy:)

A co do majowek to sa:) pisze tez nie raz u nich:)i jeszcze bodajze Noelle
 
reklama
Kurcze mi lekarz zabronil roweru i biegania, myslisz ze stepper nie jest zbyt intensywnym cwiczeniem?Moze dowiedz sie gdzies..?

pytalam :-) rower stacjonarny jest ok, ten w terenie juz nie bo mozna z niego spasc i to o to w zasadzie chodzi
biegac mozna, tylko nie dluzej niz 1h dziennie ;)
wszystko pewnie zalezy od trybu zycia sprzed ciazy
stepper jest delikatny, to tak jak spacer w szysbszym tempie, a spacery dla ciezarnych b polecane
dziekuje za troske :-*


wrocilam wlasnie z przerwy obiadowej, sukienki na wesele kolezanki szukalam..... fatalnie we wszystkim wygladam....fatalnie :cool:
 
Do góry