reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

alian u ans też było od liczby zameldowanych osób. ale im sie nie zgadza to co zbierają za gaż z tym co mają zapłacić gazowni bo ludzie zakrecają grzejniki np i grzeją kuchenka ( bele jak bo bele jak ale niby oszczędzają na ogrzewaniu ) bo na gaz nie mamy liczników. i będzie tak, że będziemy płacić za geniuszy którzy wynajmują mieszkania i grzeją sobie kuchenkami :-( mieszkania. bo też nie mama pojęcia co ma zużycie wody do gazu. nie ma to jak licznik :[
 
reklama
Nef - to się działo, współczuję:eek:
izik - ja wysyłałam dwa razy M-ka do Lidla i twierdzi, żenie ma mega paków Psmpers.... wrrr. Kurna on do szukania czekolwiek taki. Nawet jego babcia się śmiała, ze jego to po śmierć posłać, bo z pewnością jej nie znajdzie:-D
 
jak kuchenką ogrzać mieszkanie, nie kapuję

Fel mam nadzieję że nastana lepsze czasy i uda się Wam coś swojego mieć

zozolka szczerze to ja nie pojmuje tego co się u Ciebie dzieję i jak Twój m się daję matce , no kurczę, tu przecież chodzi o Was, macie dziecko, szlag by mnie trafił, nawet jak o tym myslę to mnie skręca

pscółka a myslisz ż emój to inny
 
psiólka bo one nie leżą koło pampków tylko tam gdzie kosze stoja z promocjami aktualnymi u nas też jeszcze sa ale nie kupiłam ich tylko kupiłam 3 kartony dady z reniferkiem
anila kiedyś nadejdzie dzien ze zostaniemy sami bez niej
lenka no widzisz ty czytasz i cie skreca a ja "musze" trwac i robic dobra mine do złej gry
 
Ostatnia edycja:
Oj zozolka... Zabrzmialo to fatalnie... Reniferki :-) ooo chyba sama chetnie kupie

A moj m tez nie umie nic znalezc... Nawet w domu... Taki ciapciak...
I tez trzeba mu wszystko mowic tylko to akurat mnie wkurza... Bo ja wolalabym zeby sam widzial co trzeba zrobic... Ale... Lepszy rydz niz nic
 
anila no cóż samo życie
kiedyś moja koleżanka sporo starsza odemnie mówi mi że umarła jej teściowa i dobże wkoncu mam spokój też wtedy pomyślałam ze czy ja na moja tez tak powiem kiedyś
 
Ostatnia edycja:
anila - to taki defekt ogólny mężczyzn, że trzeba im mówić. Mi to już na szczęście naturalnie wychodzi, ale jeszcze kilka lat temu wszystko brałam na klatę, bo on się nie domyślał...

zozzolka - tak, tak. Ja mu mówiłam, gdzie stoją te mega paki, bo ja widziałam, ale twierdzi, że nie ma:eek: Inna sprawa, że nasza dzielnica jest "młoda" więc może być tak, że co wyłożą z dziecięcych rzeczy to wymiecione.
 
psiólka u nas też szybko wymiata żeczy dla bejbików czy to w Lidlu czy w Biedronce
jak przytaszczyłam te trzy kartony dadów to mój :szok: aż tyle trzeba? pewno w styczniu sie skoncza akurat po świetach ostanie były fajne z przczułka maja bo te co normalnie w sprzedazy to z hipopotanem jakies chłopakowe takie a ja lubię coś nowego mieć
 
reklama
Hej dziewczyny - chwila luzu i wytchnienia dzisiaj. Postanowilam spedzic dzien na zabawie z synem, a on indywiduum zupelnie po mnie - woli się bawic sam, jak mu podsuwalam ksiazeczkę, albo probowalam czytac to sie tylko zloscil... I moje wyrzuty sumienia, ze za malo czasu mu poswiecam troche sie zmniejszyly...

Jutro w Biedronce drewniane klocki w promocji, planuję kupić dwa opakowania :) i zapewne nie wytrzymam do świąt i Mlody dostanie je wcześniej. :D czaję się też na te kubeczki - ukladane wielkością... ale chyba zdecyduję się na drewno... widzialam na all w fajnej cenie, ale nie mogę teraz znaleźć...

Wawka - gratulacje dla Michaliny! Szybko się Mała rozwija ;)

Zozzolka - gratulacje ząbków, u nas na razie tylko dziąsła opuchnięte... wspolczuje tych finansowych problemow z tesciowa... A ja jestem obkupiona w Pampki, dostałam ostatnio w prezencie 3ki :D i trzeba zużyć... cóż...

Nef - mi też Ikea się marzy... bardzo...

Fel - a u nas stara "dobra" butla... U nas za ogrzewanie jest stała cena, więc chyba nikt aż takim geniuszem by nie był :) i życzę Ci, żeby sytuacja Wam się poprawiła i żebyście szybko staneli na nogi :*

Lenka - ja tak samo reaguję, jak pomyślę o sytuacji Zozzolki... wrrrr..

Anila - piszesz "lepszy rydz niż nic" a ja jednak chyba typ samotnika, bo wolę sama :) na razie oczywiscie, bo wszytsko sie moze zmienic... kiedyś, wiec nie mowie nie ;)
 
Do góry