reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Pscolka myśle ze tak:( lepiej sprawdzic jeśli cos Cir nie pokoi. Moja pediatra to juz pewnie ma mnie dosyć a w poniedziałek na kontrol idziemy poszpitalny i namponowne osluchania . Boje sie zeby katar dalej nie przeszedł na oskrzela albo uszko:(
 
reklama
Oliwka - dzięki serdeczne, aczkolwiek jak przeczytałam "sylwestra do rana" to pierwsze co pomyślałam, że do rana to ja chciałabym mieć przespanego tego sylwestra:-D:-D

Wesołych Świąt dziewczyny i dużo śniegu, co by od razu sanki poszły w ruch:tak:
 
Wigilijny nadszedł czas,
całujemy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
Zyczy Phelcia ,Alanek i Marcelek;)

P.S. dziewczyny odezwe sie niebawem u nas w domu szpital mamy wirusowe zapalenie oskrzeli razy 3 :(((
 
reklama
Do góry