reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Witam-ale śliczna pogoda:)

zaliczyliśmy werandowanie nr 1(Mały ładnie spał godzinkę na tarasie).Jutro jak bedzie ladnie pojdziemy na spacerek.

Smile-3mam kciuki za szybką akcje :);-)
Tasia- zdrówka dla córeczki:tak:
 
reklama
Smile &&&&& ale Ci zazdroszczę, ja też chcę rodzić, szybkiego porodu zyczę

Phel zdrówka dla Marcelka, mimo wszystko mam nadzieję ze będzie wszystko dobrze

Madzikowska ale masz spiocha, to się tylko cieszyć

Tasia dobrze że już w domku, zdrówka dla Was

Fel a to nie wiedziałam o tych siuskach, skoro lekarze mówią że tak moze być to trzeba zaufać

a ja piję rumianek, bo coś mnie mdli al to moze efekt lodów i jeszcze chipsy dzisiaj zjadlam, taką miałąm ochote:zawstydzona/y:
 
Iza ja tam już w żadne znaki nie wierzę, chociaż dzisiaj młody już od po południa próbuje mi dołem wyjść i co chwilę się spinam z bólu tak się skubaniec wierci, jutro mam wizytę to się dowiem jak tam szyjka i ile mój klocuś waży, a na spacerze też byłam, może na piłce poskacze, coś się ruszy:-p
 
Hi hi ja mialam bole porodowe a zostalam jeszcze zwerbowana jako krolik na kółko ginekologiczne dla studentow, pod zapis KTG. Tzn taki temat zajec...na 1,5 h zapisu skurcze byly max do 60 i jak mowilam, ze rodze to dr mnie pocieszalla...ze napewno, ale chyba nie dzis hahaha. A ja tam swoje wiedzialam...jak sie oswoje z bolem i bede umiala opisac porod nikogo nie straszac. To opisze w odpowiednim miejscu...
 
W niedziele przed przyjeciem do szpitala tez takie wrazenie mialam, ze mlody chce zejsc w dol...dwa razy wcisął sie w dol i wrocil....i dopiero akcja w czwartek.....
 
Ja już nie wiem kiedy będzie akcja bo praktycznie w tym tyg sie już wwiercala ze 3 dni:dry: i dalej doopa:sorry2: w środę idę do gin na oddział i tam zadecyduje czy zostanę czy w poniedziałek dopiero bede musiała sie zjawić :baffled: To czekanie odbija mnie już:/ pff te niedzielne wieczory mnie dobijaja nic nie ma w tv:/
 
reklama
Smile trzymam kciuki

Córcia miała właśnie wrodzone zapalenie płuc. Jest to całkiem możliwe bo byłam przeziębiona w czasie ciąży i porodu. Dlatego dziewczyny leczcie infekcje, bo takie leżenie z maluchem jest męczące fizycznie i psychicznie.
 
Do góry