reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dzoana - heh usmialam sie z tego twojego rozmyslania o praniu materaca. My od poczatku mamy podkladki na materac. U corki tez. To bardzoa wygodne. Kciuki trzymam zeby akcja szybko sie rozwinela

Marciosz - troche mnie uspokoilas ze masz podobnie z tymi bolami brzucha

Martita - no takich bolow podobnych do skurczow lydek to nie mam

Nie jade na ip bo pewnie to nic takiego zwykle przepowiadacze. Maly sie rusza normalnie. Poza tym ja do szpitala w ktorym bede rodzic mam 40km wiec kawalek i nie chce mi sie na darmo jechac. A najblizszy szpital mam 5min autem od domu ale tam nie pojade bo jakby mnie zatrzymali to co, jeszcze by mnie trzymali do porodu a ja nie chce tam rodzic. No nic leze i licze ze jutro bede miala lepszy dzien
 
reklama
Maarzenko moje gratulacje :-* w koncu :-* :-)

Dzoana to zes nas zaskoczyła :) super ekstra, dzisiaj pewnie będziesz miała dzieciątko w ramionach:-) trzymam kciuki za szybki i łatwy poród hehe;-)

Kitki zarzuć sobie nospe, a jak nie przejdzie po 30 min to chyba zbieraj się na ip. To co opisujesz brzmi podobnie do tego co miałam tydzień temu w nocy. Ale u ciebie też inna sytuacja bo ty masz cc przecież planowane.

Dominika witamy :-) szkoda że tak późno dołączyłaś, bo jak widzisz dużo u nas się dzieje i sporo z nas już rozpakowanych. Napisz coś więcej o sobie.
 
Marzenka - gratulacje! Teraz odsapnij trochę, bo wymęczyli Cię nieźle. Chyba najdłuższa ciąża i najdłuższy poród jak do tej pory,myślę, że śmiało można powiedzieć, że jesteś bohaterką forum ;)
Dżoana, ale emocje! Ja bym siedziała jak na szpilkach. Też kupiłam pokrowiec na materac, ale jeszcze go nie założyłam. Może dziś w końcu się zdecyduję, zmotywowana Twoją historią :) Trzymam kciuki za szczęśliwy ciąg dalszy :)
 
Kitki
co do skurczy przepowiadających to ja mam od ok 3 tygodni.. dzisiaj miałam ktg skurcze były regularne ale lekarz po badaniu stwierdził że jeszcze tak pochodzę.. więc nawet jakby się pokazały u Ciebie skurcze a szyjka jest zamknięta to nie zostawią Cię w szpitalu. :)
 
a coś o sobie.. mieszkamy w okolicy Warszawy, termin jak już pisałam mam na 17.04 i wiadomo że na świecie ma pojawić się Lenka :) aby nie było kolorowo przez cały czas walczymy z bakterią w moczu nie wiadomo skąd się wzieła i jak się jej pozbyć... :( biorę już kolejny antybiotyk i dalej mam nadzieję, że w końu pomoże :)
 
Dzoana- ha! Szczesciaro!! Trzymam kciuki!!!

Marzenka, moje gratulacje! Jesteś bardzo dzielna !

Kitki- moje ostatnie skurcze przepowiadające to takie bolesne twardnienie brzucha, połączone ze ściskaniem w dole- takie mocne napieranie.
 
Dominika - bedziesz probowac naturalnie czy 17 masz cc?
Ja bylam badana 1,5tyg temu i szyjka dluga zamknieta byla takze nie spodziewam sie cudow. Wizyte mam w poniedzialek
 
Polianna - to mam podobnie jak ty z tymi skurczami. Tylko do tego czasami od gory taki jakby prad albo cos do dolu idzie. I tylko z prawej strony. I tak mysle czy czasem maly mi jelit nie uciska bo on z prawej lezy i moze stad ten bol
 
reklama
Do góry