reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kitki to jakas masakra jest. Leci z ciebie non stop. Ja w domu zalozylam podklad poporodowy, przed wyjsciem zmienilam bo juz byl pelny, na sorze mialam juz mokre cale spodnie. Dostalam nowe podklady i znowu po chwili byly mokre. I caly czas leci. To taka meeeeega duza miesiaczka.
 
reklama
DZOANA
Podobie było
u mnie, wody mi odeszły i skurczy brak. Też miałam.ich ogrom.jak zaczęły odchodzić o 1 w nocy tak do 10 rano jeszcze.coś leciało. Stałam pół godziny w wannie pod prysznicem, mój mąż ogarnial mi ubranie,walizkę i sprawdzał dokumenty. ja miałam założona pieluche mała dla dorosłych
Założyłam 10 min przed wyjściem, do szpitala z domu jechałam 6 min i jak dojechalam na ip to już była cała napompowana. Podczas badania też ze mnie leciało.

O 12 w południe zaprowadzili mnie na porodowke, podlaczyli oxy i skurcze się rozkrecaly.o 16 już były bolesne,a.od 18 skurcze co w min, krzyżowe. Nietstey ale pomimo skurczy nie miałam postępu porodu, rozwarcie ciągle na 2 palce dlatego bylo cc.
DZOANA ale u Ciebie pewnie będzie inaczej, rozkręci się i szczęśliwie już niedługo urodzisz.: )
 
Mikulinka, córeczka jest cudowna :)
Marzenko, gratuluję pięknego synusia! W końcu się doczekałaś a poród trwał dłużej niż u niejednej pierworódki. podziwiam Cię za wytrwałość.
Dżoana teraz trzymamy kciuki za Ciebie i czekamy na wieści. Masakra z tymi wodami. Ja nie doświadczyłam czegoś takiego jak odejście wód płodowych i myślałam, ze to jest jak na filmie - jeden chlust i tyle
 
Dominika witaj: )

Piszesz.o bakteriach w moczu.w Poprzedniej ciąży od 16 tygodnia byłam na globulkach, antybiotykach że względy na wciąż nawracajaca infekcje intymna, jednym słowem grzybice. Nigdy wcześniej nie miałam, bałam się o maleństwo ale nic się złego nie działo.
Tuż po porodzie jak ręka odjął, problem się skończył. Zadziwiające.
W tej ciąży na szczęście mnie ominęło, a bałam się. Ze będzie tak samo. Głowa do góry, będzie dobrze: )
 
O matko to masakra z tymi wodami. Tez myslalam ze to chlust jak z rozdartego worka i juz a nie ze tak leci i leci i konca nie widac

Ja juz po spaniu...usnelam po 22 i sie wlasnie obudzilsm z mega niepokojem. Maly cisza brzuch miekki a ja panika i brzuch glaskam i trzese i zastanawiam sie kiedy ostatni raz sie ruszal. Po 21 no i tak trzeslam tym brzuchem ze malego chyba wystraszylam bo czkawki dostal:( jezu ale duren ze mnie:( juz z nerwow spanie mam z glowy
 
To by bylo dobrze, gdyby byl chlust i juz. Ja jak wyszlam z wanny to zaraz do niej wrocilam bo tak cieklo. A Zanim doszlam z sypialni do kibelka, to pol lazienki juz bylo zalane. A na sorze jak mi po nogawkach cieklo to wiadomo panowie sie smiali pod nosem. Z tym podkladem mokrym to jak gejsza chodzilam:laugh2:a moj maz do mnie mowi "nie przejmuj sie ze masz mokre, przeciez to normalne". A ja na to ze sie nie przejmuje ze mi cieknie po nogawce, tylko ze mi w tylek zimno:-D
 
Dzoana ja fatalnie wspominam swój porod :(nie miałam rozwarcia a jak juz sie pojawiło to 4cm i główka jak sie okazało była dość wysoko a nie nisko ...lekarz nie mógł przebić pęcherza ..w końcu o 7.00 rano udało sie przebić i wody były brązowe bo Mateuszek oddał smółkę :( potem porod mega szybko nastąpił ..1h i pełne rozwarcie , bóle parte a potem za chwile maleństwo było juz na świecie. Błogosławieństwem okazał sie epidural , chciałam byc odważna ale sie nie dało :)
 
A zapomniałam dodać ..,któraś z mam pisała o tym ze u jej maluszka znaleziono cień -plamkę w okolicy serduszka pomiędzy przedsionkami czy komorami nie pamietam która to mama chyba kitki ? Mamy ta sama sytuacje .Mateuszek miał w 32tyg ciazy echo serduszka i pokazała sie ta plamka o czym do teraz nie wiedziałam ..martwię sie troszkę ,,właśnie pediatra badala maleństwo i powiedziała ze żadnych szmerów osluchowo nie słyszy wiec napewno jest dobrze ze w zyciu płodowym często właśnie znajdują jakieś plamki.Jutro Mateuszka czekają wszystkie badania ..a ja sie martwię :(
 
reklama
Marzenka śliczny ten Twój Mateuszek. Z serduszkiem na pewno wszystko jest ok, nie martw się kochana :*

Schauma super że bilirubina spada, oby tak dalej :)
 
Do góry