reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
4 tydzień to wcześnie ale i tak poszłam. USG będzie dopiero za dwa tygodnie ale dostałam już listę badań które mam zrobić i ogólnie porozmawiałam z lekarzem. To moja pierwsza ciąża więc panikuje :-)
 
Ja bym i tak już wczoraj leciała gdyby nie to że mój na urlopie :p A takiego, który głupio gada od razu bym zmieniła :-D
Wiadomo oczywiście że to wcześnie- większość tu widzę ma już dzieci więc już przez to przechodziłyśmy, ale samo potwierdzenie, rozmowa, wysłanie na badania itd. Wiem niestety że lekarze są różni ale obawiałabym się od razu co będzie dalej gdyby na samym początku miał do mnie olewające podejście.
Martita29 wychodzi że będziemy miały obydwoje dzieci z tych samych roczników :) A twoje starsze to chłopiec czy dziewczynka?
 
A czy Was też boli brzuch? Ginekolog mi powiedział, że to normalne i mam brać nospe ale żeby tak cały czas? W nocy spać nie mogłam bo mnie boli. Co prawda to nie jest silny ból no ale jest.
 
To normalne Lunka. O ile nie czujesz takiego skurczowego bólu i nie masz przy tym plamien to wszystko tak jak powinno być :) miejsce się robi dla dzidzi. Wes sobie czasem magnez i poleć jak masz możliwość.
 
reklama
Do góry