reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Martita, właśnie pamiętam że Ty coś wspominałaś o ewentualnym trzecim maluchu, w każdym razie nie wykluczałaś :)

Ja nosiłam już te pończochy w pierwszej ciąży i mi nie przeszkadzają. Teraz noszę tylko na jednaj nodze, jest bardzo ciasna na początku po założeniu i przez chwilę ją odczuwam, ale potem o niej zapominam. Tylko trochę się odkształca pod obcisłymi spodniami. No i jakbym chciała spódniczkę założyć to trochę zimno tak w pończochach w styczniu paradować :wink:
 
reklama
Ahhh dziewczyny, właśnie zauważyłam pierwszy rozstep na mej piersi ;( ehh zaczyna się :)

Mi ciąża raczej szybko mija i zastanawiam się czy mi nie będzie jakoś dziwnie kiedy już nie będę małeb w brzuchu czuć. Tak się przyzwyczaiłam wychwytywac jej ruchy :)
 
Cześć, a u mnie drugi chłopiec. Pierwszy ma 22 miesiące :) a termin mam na 30 kwietnia, ale będzie cięcie więc pewnie tydzień wcześniej.
 
Martita moze los rozwieje twoje watpliwosci ;)

Schauma jak mialam przed operacja zalozyc ponczochy przeciwzakrzepowe to nie dalam rady sama ,z pielegniarka zakladalysmy:errr:

Marzenka hehe widac bog wie co robi ;)

Edyta witaj napisz cos wiecej o sobie ;)
 
Kochane, właśnie nadrobiłam kilkanaście stron i nie spodziewałam się, że przeczytam taką smutną wiadomość :( Tusia trzymaj się :*
Nie pamiętam dokładnie która z Was o czym pisała, ale ogólnie napiszę, że:
- malowaliśmy mieszkanie niedrogimi farbami marki Luksens (chyba tylko w Liroy Merlin) i jestem całkiem zadowolona, dobrze się malowała, łatwo zmywają się plamy i kredki Majki;
- moja córeczka ma ponad 2 latka i też nie każdą noc przesypia, zazwyczaj chce się jej siku, pić, albo krzyczy "ja boje!" i wtedy rodzice biegną do łóżeczka, bo przecież córeczka się boi;
- piszecie o bezsenności, a ja śpię jak kamień całą noc, dopiero Majka budzi mnie około 8-9;
- też często mam twardy brzuch, a kiedy przesadzę ze sprzątaniem (co tydzień niemal świąteczne porządki) czuję ciągniecie w dole brzucha i wtedy muszę się położyć na lewym boku;
- też mam żylaki na nogach, które pojawiły się w pierwszej ciąży. Od 12 tygodnia biorę cyklo 3 forte. Miałam zapisać się na zabieg usuwania żylaków, ale koniecznie zimą i zaszłam w ciąże, tak więc poczekam sobie trochę do kolejnej próby. Ten mini zabieg polega na wstrzyknięciu takiej pianki, która niszczy żyłę i krew musi znaleźć sobie inne przejście. Zabieg jest szybki, łatwy i z tego co się dowiadywałam wynika, że kosztuje około 400 zł za nogę;
- mój maluszek dzisiaj dokazuje równo :D cały czas wypina nogę albo rączkę tak, że robi mi się taki stożek :D wierci się tak, że faluje mi brzuch :) Jest to dla mnie nowość, bo z Majką tego nie miałam - ona prawie w ogóle się nie ruszała;
- zapomniałabym- gratulację dla nowożeńców! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!
 
Ja juz tez neta poczytalam, teraz czekam do 6 i wstaje. Pojde do piekarni po cieple buleczki i zrobie sniadanko mezowi do pracy...ale sie zdziwi heh. No ale co tu tobic codziennie ok 4 rano
 
Ja tez zaraz wstaje. Postanowilam o 6 :biggrin2:. Musze sie wykapac, wlosy itd. Bo musze dzis zajrzec do pracy. Troche sie za mna stesknili przez miesiac a ja .... Az wstyd przyznac ale calkowicie o pracy zapomnialam.
 
reklama
Do góry