reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Mikulinka Magdalenka jest przepiękna.

Marzenka gratuluję. Ale cie synek wymeczy. Co do plamek to moja córcia mała ich 5 w różnym miejscu serduszka. Jeździliśmy kontrolne do kardiologa co miesiąc i w ciągu roku wszystkie zniknęły. Nie zagrażalo to ani życiu, ani nie miało wpływu na funkcjonowanie córci. Także nie martw się. Pewnie to jest tak zwana wada rozwojowa która z czasem minie.
 
reklama
Dziekuje kochane za wszystkie gratulacje :) czuje sie mega zmęczona ..nie spałam nawet przez chwile od 48h ..Mateuszek to cycusiowy chłopczyk ,najlepiej mu spc przy cycu ,ładnie ssie i juz mamy kropelki siary , dzis pełno badań echo serca , panel metaboliczny, słuch i wiele innych. Mnie czeka tylko konsultacja laktacyjna . Jutro zapewne nas wypiszą :)
 
Dżoana trzymaj się dzielnie, już niedługo przywitasz swoje dzieciątko na świecie.

Marzenka dzielna z Ciebie mamusia. Super że jutro do domku, wkrótce będziecie w komplecie :)
 
Polianna w takim razie zaciskamy kciuki za rozwoj akcji :D super, ze masaz okazal sie bezbolesny, jak widac odczucia przy nim to kwestia indywidualna :)
 
reklama
Ja mam wątpliwości czy to był masaż. On mówił, że po prostu "rozruszal " ale mówiąc szczerze zdziwiła mnie ta jego pewność, że to dziś. Nawet powiedział, że do 21 ma się zacząć i on to gwarantuje. Hmmm ;) jasnowidz jakiś czy co?
 
Do góry