reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

No jest lepiej, już nie jestem taka obolała, ale katar, gardło, nadal doskwiera.
StKarolina ja powiem Ci tak w pierwszej ciąży pierwszy trymestr ciągle wymioty, osłabienie, zachcianki (które za moment musiałam zwrócić) 2 trymestr książkowy jak nowo narodzona byłam. W 3 szpital, leki, zgaga, skurcze łydek. Druga ciąża, wymioty w pierwszym trymestrze i na tym kończyły się moje dolegliwości. A teraz od początku super (po za bólem piersi) trochę mdłości na początku i już, a od 10 tyg czuje się jakby czołg po mnie przejechał. Już 2 przeziębienie, cycki bolą tak że sama dotknąć się nie mogę, ta wstrętna zgaga, ból żeber, kręgosłup. Każda ciąża inna i uwierz ja jestem na to przykładem. Ty jesteś szczesciara, ciesz tym czasem naprawdę i niczym się nie przejmuj
A i dziewczyny mam pytanko bo mam skierowanie na badania i nie wiem czy jutro jechać zrobić czy poczekać aż to przeziębienie minie?

p19ucsqvyg9mlpha.png

Lepiej poczekaj, aż przeziębienie minie bo może mieć wpływ na wyniki badań.
 
reklama
Witam:) mówicie żeby coś o sobie powiedzieć... To więc jak wspomniałam to moja pierwsza ciąża na którą czekałam dwa lata. Objawy ciążowe też mnie nie męczą. Na początku miałam tylko mdłości bez wymiotów i piersi były bolące. Teraz czuje się już jak bym nie była w ciąży prócz tego że brzuch pobolewa i rośnie:) więc jem wszystko ale kilogramów na plusie brak. Jedyne od czego mnie odrzuciło to łososia i drażnią mnie zapachy z odświeżaczów automatycznych które wcześniej lubiłam. Z moim partnerem jestem 8 lat. Poza tym mam dwa koty i psa:p pozdrawiam
 
Myślę że nie masz się co martwić :) wyniki prawdopodobieństwa i tak jest dość wysoki :)

Długo czekałas na wyniki bo też oczekuje listu...tez mieszkam w uk :)

List przyszedł w ciągu mniej więcej tygodnia od badania, nie wiem dokładnie, bo byłam w Polsce, ale tak wnioskuje na podstawie daty nadania. Poza tym mówili, ze jakby coś bylo nie tak to będą dzwonić w ciągu trzech dni od badania.
 
List przyszedł w ciągu mniej więcej tygodnia od badania, nie wiem dokładnie, bo byłam w Polsce, ale tak wnioskuje na podstawie daty nadania. Poza tym mówili, ze jakby coś bylo nie tak to będą dzwonić w ciągu trzech dni od badania.
Ja miałam w piątek popołudniu wiec pewnie w poniedziałek przyjdą :)
 
Mój lekarz na ostatniej wizycie powiedział że robienie testów papa nie ma sensu i polecił mi jeśli już nifty Ale to przecież tyle kosztuje. Dodam że genetyczne mam za tydzień więc dziwi mnie że uznał z góry że papa nie ma sensu robić, zawsze to jakaś informacja.
 
Dziewczyny macie tyle różnych objawów w ciazy, zachcianek więc zaczęłam się mocno zastanawiać czy że mną wszystko ok.
Ja od początku ciąży nie wiem co to wymioty, mdłości ( te wszystkie książkowe objawy) ... Jedyny objaw to brak okresu i zmiany w piersiach.
Zachcianki? Hmm. Mam, Ale zawsze Je miałam, więc nie mogę powiedzieć że to objaw ciazy.
Zgaga? Nawet nie wiem co to.
Czy jetem jedyna taka dziwna osoba?
Może gdybym się doszukala czegoś, napewno bym znalazła i przypisała to do ciąży. . Ale to nie to co wy macie.. I powiem wam że chyba bym to wszystko chciała mieć. Bo przez to wariuje czy z dzieckiem jest ok skoro nie daje o sobie znać.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja pierwsza ciaza tak wyglądała. I szczerze za nią tęsknię w świetle wszystkich obecnych książkowych objawów drugiej ciąży...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji4]

U mnie też nadal przeziębienie z zatokami... ale dam radę i po antybiotyk nie idę. Chyba jest lepiej i jakoś się przemecze.
Przyznaje że kocham Sushi. Mam dobre źródło więc nie planuje sobie odmówić ani przestawić się na wegetariańskie, chodzi tylko o świeżość produktów a nie szkodliwość ryby.
W piątek mam wizytę usg genetyczne o 21:30... ja nie wiem jak wytrzymam [emoji4] przy pracy etat plus dodatkowej to pora w której zwyczajnie zasypiam!

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry