reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja też się męczę ze wzdęciami. Do obiadu jest ok. Ale po to brzuch jak w 7 miesiącu i twardy. Ostatnio nawet kolacji przez to nie jem, bo jest wtedy jeszcze gorzej. Zjadam jabłko. Piję dużo kopru włoskiego i innych ziół, ale efektu brak. A Espumisan można w ciąży?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Na właśnie teraz przeczytałam odpowiedz i tak się zastanawiam czy można w ciąży...
 
reklama
Dzień dobry[emoji5]

Marcelina nie martw się, ja od początku ciąży spadłam 4 kg i odrobiłam dopiero 1,4kg... wczoraj byłam u gin i powiedział, że Minionek najedzony (pokazywał nam pełny żołądek) i pieknie przybiera na wadze. Mnie zaś zapewnił, że jeszcze zdążę odrobić wszystko z nawiązką... a jestem w 16tyg. Położna też mnie trochę nastraszyła wagą, że jak nie będę przybierała to jakieś badania dodatkowe zrobi... jeszcze mam tydzień żeby trochę przytyć, bo od ostatniego ważenia mam + 0.2kg[emoji5]

oar8vfxmpxgly37m.png
Dziękuję troszkę mnie uspokoiłaś chociaż wolałabym żeby ktoś tam zajrzał do środka czy wszystko z moim dzidziusiem ok.

oar8skjo1nm1cgrs.png
 
Ja też się męczę ze wzdęciami. Do obiadu jest ok. Ale po to brzuch jak w 7 miesiącu i twardy. Ostatnio nawet kolacji przez to nie jem, bo jest wtedy jeszcze gorzej. Zjadam jabłko. Piję dużo kopru włoskiego i innych ziół, ale efektu brak. A Espumisan można w ciąży?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie ten sam problem. Trochę pomaga dieta bogata w błonnik: musli, otręby, świeże owoce itp.
Takie uroki ciąży [emoji52]


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Debata wanienkowa. U mnie będzie sama wanienka, nie kupuję żadnego stelaża, bo nie mam za bardzo gdzie go przechować. Wanienka będzie stawiana na krzesła, albo łóżko. Tak robiłam poprzednio i da się to ogarnąć bez zbędnych pierdół. A jak dzieciątko zacznie siedzieć albo może i wczesniej to do brodzika. Pamiętajcie, że producenci wcisną nam wszystko, jako niezbędne.

I pytanie do kobitek, które używały laktatora elektrycznego. Co polecacie? Miałam ręczny, nawet dwa, ale to była męka i nieporozumienie. Ręka od pompowania odpadała, więc niejednokrotnie robił to mąż.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Co do laktatora miałam elektryczny tommee tippee, super się sprawdził. Miesiąc po powodzenie robiłam pierwsze wykłady i konsultacje więc zostawiałam zapas mleko w domu. Mogę polecać [emoji4]

W ogóle ta firma mnie przekonuje, butelki również będę z niej kupować. A co lovi (bodajże) sprawdził nam się kubek 360° . Mala pije z niego do dzisiaj w nocy wodę [emoji4]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry