reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
A w tym hamaczku nie niszcza sie plecki maluszka? Bo taki skulony wtedy chyba jest
Wiesz nie jestem fizjoterapeuta. To bardziej wyprostowana pozycja niż z fotelika samochodowego. Nigdy nie spotkałam się z ostrzeżeniami w takim kontekście. Jak samemu trzyma się maleństwo w wannie na moje oko pozycja jest taka sama o ile nie bardziej wyprostowana. Nie nazwałabym tego skuleniem, dziecko leży sobie swobodnie co daje dwie wolne ręce dla rodzica.

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w tym hamaczku nie niszcza sie plecki maluszka? Bo taki skulony wtedy chyba jest
1509261710-06a1ba99dfe2990b-aaaaaa.jpeg

Mam tylko takie zdjęcia. Kapalam syna nawet jak spał. Według mnie bardziej skulone dziecko jest w foteliku samochodowym ale to jest moje zdanie
 
Dzień Dobry Wszystkim w ten paskudny dzień [emoji58]
Jeśli chodzi o wanienkę to ja miałam najzwyklejszą plastikową bez żadnych wkładek gabkowych, hamaczków itp. i do tej pory jej używamy.
Laktator mam ręczny i odciągnąć nim mleko to była masakra, dobrze że był używany tylko kilka razy. Teraz będę szukać jakiegoś elektrycznego, narazie nie mam żadnych typów. Co do butelek to miałam z Aventu i używałam może z 5 razy do podawania wody. Moja Mała antysmoczkowa i antybutelkowa, do 6 msc tylko cycuś, a potem wybrała picie z kubeczka otwartego i bidonu. Nawet kubka niekapka nie ogarnęła.

Wczoraj dostałam dwa wielkie wory ciuszków dla Małego do przebrania [emoji4]


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny chętnie do Was dołączę :)
Jakiś czas temu udzielałam się na wątku staraniowym, ale z różnych przyczyn zrezygnowałam.

U mnie obecnie 16+2, a od jakiegoś miesiąca wiemy, że będzie synek :)
To moja pierwsza ciąża więc myślę, że to forum mi się przyda :)
Witaj [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć!
U mnie też pogoda paskudna, ale cóż przecież to już jesień.
Moja dzidzia juz coraz bardziej szaleje w brzuszku, największa aktywność ma tak 2-4 w nocy :laugh2: Oj mam nadzieje ze jej tak nie zostanie bo mamusia lubi w nocy spać.
@k.d.30 Zdjęcia takie słodkie ze aż chce się mieć taki leżaczek :)
@Verq Witaj!
 
reklama
Cześć dziewczyny chętnie do Was dołączę :)
Jakiś czas temu udzielałam się na wątku staraniowym, ale z różnych przyczyn zrezygnowałam.

U mnie obecnie 16+2, a od jakiegoś miesiąca wiemy, że będzie synek :)
To moja pierwsza ciąża więc myślę, że to forum mi się przyda :)

Witaj ☺
 
Do góry