reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

@majuffka u mnie 12+2 tc

Ja dzisiaj też kiepsko spałam boli mnie okropnie gardło próbowałam już wszystkich domowych specyfików i jak jutro dalej będzie tak źle będę musiała wybrać się do lekarza. Co jeszcze polecacie na gardło?
 
reklama
@majuffka u mnie 12+2 tc

Ja dzisiaj też kiepsko spałam boli mnie okropnie gardło próbowałam już wszystkich domowych specyfików i jak jutro dalej będzie tak źle będę musiała wybrać się do lekarza. Co jeszcze polecacie na gardło?
Ja chyba wszystko lecze czosnkiem ;) zrób sobie syrop z cebuli i czosnku przepisy są w necie. A jak nie to hascosept chyba nie zaszkodzi ale w razie czego dopytaj w aptece. Mnie młody zarazil katarem a jego w dodatku kaszel złapał :/
 
@porcelana i @demoniqe gratuluję szczęśliwych wizyt .

Piszecie o płci, ja się nie nastawiam, że lekarz mi powie w poniedziałek, ale chciałabym . Wiem, że to możliwe, bo sporo znajomych dowiedziało się na prenatalnym jaka płeć na 90% i się potwierdzało. Podobno chłopca widać szybciej i jest to pewniejsze. Dziewczynka czasami "zamienia się" w chłopca. Jak lekarz powie mi, że córka to nie wezmę tego za pewnik. Ale jak powie syn to już na 98% będę tak myślała. Najbardziej bym chciała, aby powiedział, że wszystko z dzieckiem ok. Chciałabym córkę, ale syn również mile widziany.
Ps. Przypadkiem wpisałam ten post do wieści z wizyt.
 
Ja właśnie siedzę w labo na becie. Już myślałam żeby coś wykombinować, żeby tej bety nie robić i na wizycie naściemniac, że nie miałam możliwości, wyjechałam czy cos... No, ale już tu jestem. Chociaż tak mi się ta beta źle kojarzy.
Potem jadę do Wrzesni na pogrzeb wujka, więc cały dzień mnie nie będzie. Miłego dnia!!!
 
Ja właśnie siedzę w labo na becie. Już myślałam żeby coś wykombinować, żeby tej bety nie robić i na wizycie naściemniac, że nie miałam możliwości, wyjechałam czy cos... No, ale już tu jestem. Chociaż tak mi się ta beta źle kojarzy.
Potem jadę do Wrzesni na pogrzeb wujka, więc cały dzień mnie nie będzie. Miłego dnia!!!

Daj znać wieczorem jak beta, chyba, że wynik dopiero jutro. Spokojnego dnia, mimo przykrych okoliczności.

@majuffka u mnie 12t i 5dni
 
Ja właśnie siedzę w labo na becie. Już myślałam żeby coś wykombinować, żeby tej bety nie robić i na wizycie naściemniac, że nie miałam możliwości, wyjechałam czy cos... No, ale już tu jestem. Chociaż tak mi się ta beta źle kojarzy.
Potem jadę do Wrzesni na pogrzeb wujka, więc cały dzień mnie nie będzie. Miłego dnia!!!
Nie martw sie będzie oki:) na pewno dzidziol potwierdzi ze ma sie dobrze i rośnie
Wspolczuje śmierci wuja, trzymaj sie
 
reklama
Ja właśnie siedzę w labo na becie. Już myślałam żeby coś wykombinować, żeby tej bety nie robić i na wizycie naściemniac, że nie miałam możliwości, wyjechałam czy cos... No, ale już tu jestem. Chociaż tak mi się ta beta źle kojarzy.
Potem jadę do Wrzesni na pogrzeb wujka, więc cały dzień mnie nie będzie. Miłego dnia!!!
Będzie dobrze! :)
Spokojnego dnia :)
 
Do góry