reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Hej,

Trzymam kciuki za bete patuśka :)
Przykro mi z powodu smierci.. Trzymaj sie.


Ja tez przeziębiona. Lecze sie miodem, czosnkiem, maslem i mlekiem w jednym. No i herbata z imbirem i sokiem malinowym wlasnej roboty. Gardlo juz mi przeszlo, ale w nosie strasznie kreci :(

Co do ruchów. Wydaje mi się, ze jeszcze wczesnie. Taki 14, skonczony tydzien, gdzie niektore kobiety czują, to juz mega wvzesnie. Ja z córką zaczelam czuc ruchy okolo 16 tygodnia. Teraz zobaczymy :) wkraczamy w 2 trynestr. 12+0 %)
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki. Wizytę u mojej gin mam 04.10 ale na dziś się zapisałam prywatnie na usg żeby sprawdzic czy wdxystws w porządku. Dobrze się czuje nagle, piersi nie bolą może wieczorami tylko, ogólnie jestem jakaś jakaś niespokojna.
Jutro kończę 10 tc
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki. Wizytę u mojej gin mam 04.10 ale na dziś się zapisałam prywatnie na usg żeby sprawdzic czy wdxystws w porządku. Dobrze się czuje nagle, piersi nie bolą może wieczorami tylko, ogólnie jestem jakaś jakaś niespokojna.
Jutro kończę 10 tc

Koniecznie daj znać po wizycie! :)
Piersiami się nie denerwuj. Zdarza się, że są tygodnie kiedy bolą mniej, lub rzadziej i zaraz wszystko wraca do normy.
Zauważyłam taką regułę, że im więcej leżę, tym bolą mniej. Jak już trochę pochodzę to ból się nasila. Może też ostatnio więcej odpoczywasz?
 
Mi aplikacja HiMommy pokazuje dziś 12t1d [emoji4]

Aby do poniedziałku do usg genetycznego.. bo tak naprawdę od ostatniej wizyty nie wiadomo co się w brzuszku dzieje. I chodzę lekko zestresowana, ale staram się myśleć pozytywnie [emoji4]
 
Koniecznie daj znać po wizycie! :)
Piersiami się nie denerwuj. Zdarza się, że są tygodnie kiedy bolą mniej, lub rzadziej i zaraz wszystko wraca do normy.
Zauważyłam taką regułę, że im więcej leżę, tym bolą mniej. Jak już trochę pochodzę to ból się nasila. Może też ostatnio więcej odpoczywasz?
Też zauważyłam to i jak chodzę bez stanika to nie bolą. Ale i tak panikuje
 
reklama
Dziewczyny trzymajcie kciuki. Wizytę u mojej gin mam 04.10 ale na dziś się zapisałam prywatnie na usg żeby sprawdzic czy wdxystws w porządku. Dobrze się czuje nagle, piersi nie bolą może wieczorami tylko, ogólnie jestem jakaś jakaś niespokojna.
Jutro kończę 10 tc
O której masz wizyte? kciuki [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Do góry