reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja kurtkę/plaszczyk kupiłam już taka cieplejsza na jesień over size i myślę że spokojnie w zimie starczy, jeszcze troszkę zapasu mam żeby się brzuch zmieścił.
Do mnie dzisiaj dopiero dotarło że w sumie jak już mi brzuszek sie pokaże to nie wiadomo jak szybko urośnie 🤦‍♀️ i pewnie wszystkie ubrania będę kupować jak przestanę się mieścić 🤦‍♀️ totalnie nie ogarniam życiowo 😂 a teraz jakieś promocje są to możnaby kupić jakis płaszcz taniej ale skąd mam wiedzieć jaki rozmiar ahahah 😂
 
reklama
@PałkaZapałka zobacz sobie koszule nocne z dolce sonno - dużo dziewczyn kupowało i ja też mam 3 - fajnie mi się sprawdziły i cenowo też super były

@sad1717 ja rozumiem, że teraz już nie jesz tak, bo w ogóle nie jesz - innej opcji nie biorę pod uwagę :p
😁 Chwilowo nie jem, ciężko mi jeść cokolwiek słodkiego, bo potem dziwnie na żołądku, choć trochę od czasu do czasu dla smaku muszę zjeść :p
 
Cześć dziewczyny chciałbym się do was dołączyć również będę kwietniową mamusia termin mam na 18 kwietnia. Mam do was przy okazji pytanie czy wy macie tez problem z wypadaniem włosów u mnie to jakaś tragedia zawsze dwa razy do roku mi leciały, ale teraz to już jest przesada są po prostu wszędzie. Chyba muszę udać się do fryzjera i je po prostu porządnie skrócić. Chociaż staram się przez tego covida za dużo nie chodzi, ale włosy mam już straszne może macie jakieś sposoby ? Niby biorę witaminy z biotyna ale chyba to na mnie nie działa..
 
Cześć dziewczyny chciałbym się do was dołączyć również będę kwietniową mamusia termin mam na 18 kwietnia. Mam do was przy okazji pytanie czy wy macie tez problem z wypadaniem włosów u mnie to jakaś tragedia zawsze dwa razy do roku mi leciały, ale teraz to już jest przesada są po prostu wszędzie. Chyba muszę udać się do fryzjera i je po prostu porządnie skrócić. Chociaż staram się przez tego covida za dużo nie chodzi, ale włosy mam już straszne może macie jakieś sposoby ? Niby biorę witaminy z biotyna ale chyba to na mnie nie działa..
Mi zawsze lecą te włosy, wiec różnicy specjalnej nie zauważyłam. Mam tylko problem z ich ułożeniem, nie nadają sie do niczego. Mam ciagle wrażenie, ze są przetłuszczone, przeproteinowane. Pomimo zmiany kosmetyków na lepsze.. 🙈 Chyba trzeba ten okres przejść jakoś.
 
Cześć dziewczyny chciałbym się do was dołączyć również będę kwietniową mamusia termin mam na 18 kwietnia. Mam do was przy okazji pytanie czy wy macie tez problem z wypadaniem włosów u mnie to jakaś tragedia zawsze dwa razy do roku mi leciały, ale teraz to już jest przesada są po prostu wszędzie. Chyba muszę udać się do fryzjera i je po prostu porządnie skrócić. Chociaż staram się przez tego covida za dużo nie chodzi, ale włosy mam już straszne może macie jakieś sposoby ? Niby biorę witaminy z biotyna ale chyba to na mnie nie działa..
Dziwne, że Ci wypadają, w ciąży estrogeny zatrzymują rozwój włosa i jest on ciągle w fazie wzrostu, z pominięciem fazy wypadania. A hormony tarczycy i hemoglobina na jakim poziomie? Wstrzymałabym się z przyjmowaniem biotyny w ciąży, chyba, że lekarz Ci ją zalecił.
A tak w ogóle witaj!😉
 
Dziwne, że Ci wypadają, w ciąży estrogeny zatrzymują rozwój włosa i jest on ciągle w fazie wzrostu, z pominięciem fazy wypadania. A hormony tarczycy i hemoglobina na jakim poziomie? Wstrzymałabym się z przyjmowaniem biotyny w ciąży, chyba, że lekarz Ci ją zalecił.
A tak w ogóle witaj!😉
A to dziwne, mi garściami wypadają. Ale nie tylko w ciàży, miałam tak od zawsze. Mąż się śmieje że już łysa powinnam być. Ale może to dlatego tak widoczne bo mam długie włosy i często się plątają, jak je rozczesuje to po czesaniu zostają na szczotce.

Apropo choinki. Miałam myśl przez chwile kupić nową choinkę, taką na pniu żeby stała na podłodze. Stwierdziłam że moje dziecko jest na tyle dorosłe że powinno się to sprawdzić. Szybko mąż mi to wybił z głowy, bo o ile w tym roku by było ok to w przyszłym będziemy na etapie pełzania/raczkowania i choinka spowrotem będzie musiała być wysoko. Więc na kolejne dwa lata jestem uziemiona z choinką jeszcze po babci😅

Dziś głowa mnie boli tak że jeść nie mogę, bo na myśl o jedzeniu mi niedobrze :/
 
No dokładnie słyszałam, ze wypadają po porodzie.. tez mi zawsze wypadały teraz po prostu jest ich jeszcze więcej. Ale o dziwo na głowie jeszcze trochę ich jest 😅 ja tez zawsze farbowałam przed ciąża tzn rozjaśniałam i te włosy tez są osłabione. Zazdroszczę wam choinek ja w tym roku nie będę miała swojej bo kupiliśmy mieszkanie i przeprowadzamy się dopiero po nowym roku a grudzień mieszkamy u rodziców wiec choinka tam będzie, ale jak święta u siebie i swoja choinka i ozdobiony dom to co innego 🥰
 
reklama
Do góry