reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja pierdykam, nice 😅 Wszystkie moje przyjaciółki mają obfite biusty i jak jesteśmy gdzieś nad wodą, to tak im strasznie zazdroszczę tych obfitych, falujących przy poruszaniu się piersi. Ja przy nich ze swoimi rodzynkami czuję się jak chłopiec 😂🙈
Ale ja wcale nie mam dużego biustu wbrew pozorom. 60F można porównać w wielkości miseczki do 75A na przykład. Tylko w 75A mój biust wygląda, jakby go nie było, a w 60F no to już jest całkiem pokaźny☺️ kwestia tego, jak biustonosz zbiera i podtrzymuje piersi.
 
reklama
Ja pierdykam, nice 😅 Wszystkie moje przyjaciółki mają obfite biusty i jak jesteśmy gdzieś nad wodą, to tak im strasznie zazdroszczę tych obfitych, falujących przy poruszaniu się piersi. Ja przy nich ze swoimi rodzynkami czuję się jak chłopiec 😂🙈
Ale wiesz co u mnie to tak śmiesznie, bo ja mam taki ładny biust pełny, nie, że wielki taki wiesz ze zęby wybija jak się chodzi tylko po prostu taki szeroki biust. Nie wiem po kim mam takie fajne cycki, bo moja mama ma całkiem inny kształt 🤣🤣
 
Powiem Wam, że ja to tego testu pappa nawet nie chciałam robić, ale ginekolog mnie namówił. Uważam, że wynik nic nie zmieni, a ja będę się cała ciążę stresować. W ogóle te Wasze rozkminy na temat testów, chińskich kalendarzy itp to dla mnie jakaś czarna magia 😅 ja tam czekam do prenatalnych, albo nawet i połówkowych z płcią, nie śpieszy mi się ;) do mnie jeszcze nie do końca dociera, że jestem w ciąży 😅
 
Powiem Wam, że ja to tego testu pappa nawet nie chciałam robić, ale ginekolog mnie namówił. Uważam, że wynik nic nie zmieni, a ja będę się cała ciążę stresować. W ogóle te Wasze rozkminy na temat testów, chińskich kalendarzy itp to dla mnie jakaś czarna magia 😅 ja tam czekam do prenatalnych, albo nawet i połówkowych z płcią, nie śpieszy mi się ;) do mnie jeszcze nie do końca dociera, że jestem w ciąży 😅
U mnie z chińskiego chłopak, i na USG podobno też chłopak 😋 dzisiaj jak już usłyszałam bicie ❤️ to do końca do mnie doszło 🤗 zobaczymy czy jutro na prenatalnych potwierdzą chłopaka 😋
 
Tez sie ogolnie staram, po prostu musze z gory przyjac ze wynik bedzie nienajlepszy tylko z powodu tych czynnikow towarzyszacych- wiek, choroby, leki. Zobacze co na to lekarz a przy duzych watpliwosciach zrobie test gen. Byle dotrwac do poniedzialku! Musze sobie jakies wieczory filmowe zaplanowac zeby szybko minelo😉
No ja tez muszę bo oszaleję🤣🤣🤣
 
Mi z chińskiego wychodzila dzuew
U mnie z chińskiego chłopak, i na USG podobno też chłopak 😋 dzisiaj jak już usłyszałam bicie ❤️ to do końca do mnie doszło 🤗 zobaczymy czy jutro na prenatalnych potwierdzą chłopaka 😋
Mi x chińskiego wyszła dziewczynka a okazało się ze chłopak wiec już w żadne tego typu "zabobony"nie bede wierzyć 😄
 
Hejka,ja juz tez po prenatalnych,3 godziny w szpitalu,4 razy naklucia do krwi i wkoncu z dloni,krew na pappa wzieta,dziecko ma wszystko w normie,miesci sie w widelkach,ma nos,serducho mocno bije,przeziernosc karku 2.2 do 3 jest norma chyba ,wiec ok chociaz wolalabym mniejsze,nadrobilo jeden dzien jestem 12+1(czyli 4 dni roznicy z om),płci nie znam,ale wroze sobie dziewczynke;)musze wstawic fotke na fb grupe:)Ogolnie panie przemile i cudowne,jestem wykonczona psychicznie ale zadowolona.zjadlam 3 plastry sera...bez razowego
Dawaj focie, super gratulacje 😍
 
Ja na początku nie chciałam znać płci haha kozak taki byłam ze dopiero PrZy porodzie bla bla bla... a teraz jakoś No
Do jutea to już odliczam godziny!!! A pewnie nic nie zobaczę 😁😂🤭 chooociaz córka pokazała się na prenatalnych w 12tyg. I od razy doktor powiedział 70% dziewczyna 🥰

Ale wg z drugim jakoś mi dziwnie... z córka tak kurde przeżywałam myślałam o wsuztakim wózki wybierałam w drugim msc a teraz bardzo na „chłodno”? Nie wiem jakoś jak to nawet nazwać... ogólnie nie czuje tego tak bardzo jak pierwszej ciąży... 😔 czy tez tak macie?

Oczywiście się
Cieszę !! Bardzo!! Ale jakoś nie czuje tej więzi na razie..
 
Ja na początku nie chciałam znać płci haha kozak taki byłam ze dopiero PrZy porodzie bla bla bla... a teraz jakoś No
Do jutea to już odliczam godziny!!! A pewnie nic nie zobaczę 😁😂🤭 chooociaz córka pokazała się na prenatalnych w 12tyg. I od razy doktor powiedział 70% dziewczyna 🥰

Ale wg z drugim jakoś mi dziwnie... z córka tak kurde przeżywałam myślałam o wsuztakim wózki wybierałam w drugim msc a teraz bardzo na „chłodno”? Nie wiem jakoś jak to nawet nazwać... ogólnie nie czuje tego tak bardzo jak pierwszej ciąży... 😔 czy tez tak macie?
Ja bedac teraz w pierwszej ciąży, nie dociera to jeszcze do mnie, nie czuje sie jakos w ciąży, mam nadzieje, ze sie to zmieni w sobotę po wizycie:)
 
reklama
Ja na początku nie chciałam znać płci haha kozak taki byłam ze dopiero PrZy porodzie bla bla bla... a teraz jakoś No
Do jutea to już odliczam godziny!!! A pewnie nic nie zobaczę 😁😂🤭 chooociaz córka pokazała się na prenatalnych w 12tyg. I od razy doktor powiedział 70% dziewczyna 🥰

Ale wg z drugim jakoś mi dziwnie... z córka tak kurde przeżywałam myślałam o wsuztakim wózki wybierałam w drugim msc a teraz bardzo na „chłodno”? Nie wiem jakoś jak to nawet nazwać... ogólnie nie czuje tego tak bardzo jak pierwszej ciąży... 😔 czy tez tak macie?

Oczywiście się
Cieszę !! Bardzo!! Ale jakoś nie czuje tej więzi na razie..
Ja tak mam
 
Do góry