reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
To i ja się chwale :) ❤️ 13+5.. ciaza dwa.

Po pierwszej ciąży miałam operację brzucha i piersi.. Nie chciałam więcej dzieci..
No ale jakoś tak nnie instynkt naszedł ze jednak jak „wyszło” to wiadomo, cieszę się 🌈

Jednak z tylu głowy bardzo się boje jak będzie po tej drugiej ciąży :( Pani doktor nie zabroniła ponownie zachodzić w ciążę ale już przy konsultacji przed operacją powiedziała że po drugim dziecku możemy wrócić do punktu pierwotnego pani doktor nie zabroniła ponownie zachodzić w ciążę ale już przy konsultacji przed operacją powiedziała że po drugim dziecku możemy wrócić do punktu pierwotnego😭😭
Wstawiam fotę przed i po operacji....
p.s. Przytyłam w ciąży „tylko”14kg ;/


A najlepsze to że pierwsze w ogóle nie karmiłam piersią a ich wygląd to..... dramat!
Miałam sam lifting a poprawa 200%! Są lepsze niż przed dziećmi haha

Ale zaczyna mnie dobijać fakt że mogę znów tak wyglądać😭 jak kangur z workiem.....

Piersi nie wstawiam przed bo sa obrzydliwe
 

Załączniki

  • ADECF045-FFBA-440E-8C6D-676303BB59F7.jpeg
    ADECF045-FFBA-440E-8C6D-676303BB59F7.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 105
  • 007D0C7E-B468-42BE-97B8-9BA0826C646E.png
    007D0C7E-B468-42BE-97B8-9BA0826C646E.png
    223,6 KB · Wyświetleń: 111
Laseczki zapraszam do Uk,odrazu sie wyleczycie z kompleksow,tutaj jak dziewczyna jest zgrabna to napewno nie jest to angielka z krwi i kosci.ja juz bym sie do Polski nie nadawala,mam i zawsze mialam pare kilo wiecej,zauwazylam ze Polsce bardzo sie dba o wyglad i dziewczyny bardzo dbaja o to by byc szczuple.i wiadomo nic w tym zlego,ale jakos tak nie wiem jak kumpela wraca z Pl czy ja to zawsze mowimy ze my sie juz nie odnajdziemy w Pl,wszyscy tam biegaja,sa na dietach,eko zywnosc takie troche meczace.
W uk mozna isc w szlafroku i w kapciach do sklepu na rogu i nikt ci nic nie powie heh

Tutaj podobnie, i bardzo mi się to podoba ;-) jak są imprezy to też nieważne jak się ubierzesz, nikt nie będzie na to patrzył.



Zawsze zazdrościłam Anglikom "luzu" w PL niestety cały czas jesteś oceniany komentowany... A nie daj Boże masz parę kilo więcej to komentarze doprowadzają człowieka do płaczu... Sama ostatnio się o tym dobrze przekonałam lekarz na prenatalnych jak tylko weszłam do gabinetu skomentował " o widzę waga ciężka" ...... Reszty jego komentarzy nie będę przytaczać [emoji1745]

Co za człowiek! [emoji33]

Dzwonili mi ze szpitala ze wszystkie wyniki pięknie wyszły wiec to szybkie tętno może akurat tak się trafiło i poobserwujemy w kolejnych tygodniach.

Poduszki sama obserwuje i nie mam pojęcia która brać ale to chyba dopiero około 20 tyg kupię. Teraz jeszcze nie mam brzucha.

Ale to nie trzeba mieć brzucha żeby korzystać z poduszki :-D ja miałam zamiar kupić przed ciąża, ale jakoś tak nigdy nie było czas. Jak zrobiłam test ciążowy, to zaraz kupilam tez poduszkę. Wcześniej używałam jaśka między kolanami, ale był za mały. Nie wiem w jakiej pozycji śpisz, ale ja np śpię na boku i daje sobie miedzy kolana, to wtedy mnie plecy nie bolą. Albo jak śpię tak miedzy bokiem a brzuchem to nogę zarzucam na poduszkę i tez plecy odpoczywaja.


Mam poduszkę z firmy doomoo, bo innej nie było. Ale jest fajna, wkład nadal taki jak byl. Można dokupić wypełnienie i poszewki.
 
To i ja się chwale :) ❤ 13+5.. ciaza dwa.

Po pierwszej ciąży miałam operację brzucha i piersi.. Nie chciałam więcej dzieci..
No ale jakoś tak nnie instynkt naszedł ze jednak jak „wyszło” to wiadomo, cieszę się 🌈

Jednak z tylu głowy bardzo się boje jak będzie po tej drugiej ciąży :( Pani doktor nie zabroniła ponownie zachodzić w ciążę ale już przy konsultacji przed operacją powiedziała że po drugim dziecku możemy wrócić do punktu pierwotnego pani doktor nie zabroniła ponownie zachodzić w ciążę ale już przy konsultacji przed operacją powiedziała że po drugim dziecku możemy wrócić do punktu pierwotnego😭😭
Wstawiam fotę przed i po operacji....
p.s. Przytyłam w ciąży „tylko”14kg ;/


A najlepsze to że pierwsze w ogóle nie karmiłam piersią a ich wygląd to..... dramat!
Miałam sam lifting a poprawa 200%! Są lepsze niż przed dziećmi haha

Ale zaczyna mnie dobijać fakt że mogę znów tak wyglądać😭 jak kangur z workiem.....

Piersi nie wstawiam przed bo sa obrzydliwe
Super efekt brzucha, a ile płaciłaś za operacje brzucha?
 
Jak masz za free nipt to odrazu rob nipt.ja zrobilam pappa bo tu odrazu w szpitalu proponuja wszystkim za free,czekam na wyniki,robilam w srode niby dzwonia w 3 dni robocze jesli jest wysokie ryzyko,zostal mi poniedzialek do czekania.Jak nie zadzwonia to czekam na list i zobacze jakie ryzyko i moze wtedy zaplace za nifty
Tu mam co mi ubezpieczenie pokrywa bo to prywatny szpital. Wiec pokrywa mi prenatalne usg. Pappa nie pokrywa bo jeszcze nie mam 35 lat 😏 tylko 34 i brak chorób w rodzinie. No i nifty tez nie, chyba ze zrobię sama z siebie Pappa i wyjdzie złe to wtedy nifty z ubezpieczenia za free, bez sensu trochę. Wiec skoro mam płacić za Pappa albo nifty to myśle żeby zaraz nifty robić a nie bawić się z Pappa albo wcale nic nie zrobię tylko usg. W czwartek mam wizytę to jeszcze się poradzę.
 
reklama
Fantastycznie 😊 Z Mamą najlepiej ❤ Nikt tak nie potrafi zadbać o człowieka jak Mamusia. Odetchniesz fizycznie i psychicznie. Cieszę się, że masz ją przy sobie 😊
Zatoki to faktycznie przekleństwo. Jak raz się przyplącze infekcja to później tak jak piszesz, wraca jak bumerang... Samolot, klima, przeciąg, wiaterek i trach - katorga gotowa 😣
Ja wizytę mam jutro o 17:00.
Ale u mnie leje 🌧☔ Paskudna, jesienna aura. Dobrego dnia 😘
Oooo z moja Mamą od zawsze najlepsze przyjaciółki ❤❤❤!
Wlansie stwierdziła, że mamy niedzielę kanapowcy: zjesz kanapkę i na kanapę 🤣🤣🤣!
Zatoki raz zachowujesz, masz ten syf na całe życie 🙈!
A w Wawie dziś słoneczko 🌞! Czuję się w II trymestrze - bez objawów, bez bólu, z apetytem 👍👍👍+ sikanie 😉!

Pięknego i miłego dnia Mamy 😘😘😘!
 
Do góry