reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny mam do Was pytanie juz pare dni się zbieram żeby Wam je zadać :)) ... jak u Was ze współżyciem ? Jestem w 12 tygodniu na prenatalnym usg wszystko ok.. mam obawy czy to będzie bezpieczne i jak jest u Was?
Dopóki plamilam to oczywiście nie było mowy. A teraz nie ma żadnych przeciwwskazań, nic złego sie nie działo. Ani nie plamilam ani nic nie bolało. Gorzej, bo chęci brak😜 zmusilam sie, bo męża mi było szkoda, ale niestety w ciazy nie czuje sie atrakcyjna i w ogóle przeprogramowana, ze nie mam ochoty...
 
reklama
Dziewczyny mam do Was pytanie juz pare dni się zbieram żeby Wam je zadać :)) ... jak u Was ze współżyciem ? Jestem w 12 tygodniu na prenatalnym usg wszystko ok.. mam obawy czy to będzie bezpieczne i jak jest u Was?
U mnie cisza, chociaż mąż by chciał, a lekarz też nie zabronił ale ja się tak nie wyraźnie czuję, mdli i dlatego unikam.
 
Dziękuje za Wasze odpowiedzi jesteście Kochane! Tez nie miałam ochoty dlatego nawet nie pytałam na na wizycie a kolejna dopiero za 3 tygodnie.. ale skoro mówił, ze ciąża przebiega prawidłowo to myśle ze nie ma przeciwwskazań, nie plamie ani nic mni nie boli... jeszcze raz Wam dziękuje :)
 
Dzień dobry dziewczyny :) u nas 14 tydzień i 5 dni. Czuję się wspaniale bardzo. Dziś lekko zaczęło cmic mnie krocze i miednica. Co do seksu to u nas od początku jest mega ogień z deszczem na końcu 🙈. Gdybym mogła to bym robiła to cały czas i w każdym miejscu. Myślicie ze to jest ok? Z tego co czytam to u Was wygląda to całkiem inaczej.
 
Dzień dobry dziewczyny :) u nas 14 tydzień i 5 dni. Czuję się wspaniale bardzo. Dziś lekko zaczęło cmic mnie krocze i miednica. Co do seksu to u nas od początku jest mega ogień z deszczem na końcu 🙈. Gdybym mogła to bym robiła to cały czas i w każdym miejscu. Myślicie ze to jest ok? Z tego co czytam to u Was wygląda to całkiem inaczej.
Ja tam Ci zazdroszczę😁 przynajmniej masz trochę radości z życia😜
 
Ja tam Ci zazdroszczę😁 przynajmniej masz trochę radości z życia😜
Ojjj mam ale wiesz co? Ja mam taką ochotę że czasem nie potrafię się opanować i przystępuje do akcji🙈🙈 śmiem twierdzić że teraz mam większą ochotę jak przed 😅. Ostatnio jego ojciec prawie nas przyłapał a ja w chwili orgazmu musiałam mój deszcz zatrzymać bez wydania dźwięku z siebie 😂😂 jego mina mówiła sama za siebie 🤣🤣🤣
 
A to nie jest na analogicznych zasadach jak w przypadku zasiłku chorobowego? Czyli jak pracodawca zatrudnia powyżej 21 pracowników i kobieta nadal jest zatrudniona to zasiłek wypłacany jest za pośrednictwem pracodawcy? 🤔
W moim przypadku nie,jesli nie przedluzą mi umowy na czas określony. Wtedy zus wyplaca zasilek
 
reklama
Dopóki plamilam to oczywiście nie było mowy. A teraz nie ma żadnych przeciwwskazań, nic złego sie nie działo. Ani nie plamilam ani nic nie bolało. Gorzej, bo chęci brak😜 zmusilam sie, bo męża mi było szkoda, ale niestety w ciazy nie czuje sie atrakcyjna i w ogóle przeprogramowana, ze nie mam ochoty...
ja normalnie wspolzyję😄 Lekarz powiedział ze spoko. Mysle ze nie masz czym sie przejmowac.😊
 
Do góry