reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Czesc dziewczyny, mam nadzieje, ze u Was wszystko ok. U nas po weselu niestety wyszedł pozytywny wynik koronawirusa, ja tez zrobiłam wczoraj prywatnie i mam dodatni wynik. W zasadzie przechodzę to bezobjawowo.. mam nadzieje, ze będzie tak do końca.. jestem załamana, mam nadzieje, ze dziecku nic nie będzie..
Patrzac z perspektywy czasu na prawdę dobrze, ze zakazali wesel.. 😒 U nas kilka osób miało gorączkę jeden dzień, tak wszyscy czuja się dobrze.
O masz! Zdrowiej, ale dobrze ze nie meczy Cię gorączka czy inne objawy! Trzymaj sieni daj znać jak dalej się czujesz. 👍🙂
 
reklama
Czy któraś z mam ma malutki brzuszek jeszcze lub mało widoczny? Wszystkie macie takie ładne okrągłe ze aż się zaczelam martwić :)
Jaa, a dzisiaj równy 14 tydzien. Rano jak wstaje to prawie wgl ze nie widać, nawet powiedziałabym, ze nic. W ciągu dnia jak zjem to wtedy dopiero trochę wywala, ale to też nie tak bardzo, żeby byl juz widoczny 🤔
[/QUOTE]
Miałam tak samo, aż zaczęłam się martwić czy na pewno wszystko ok. Zaraz po rozpoczęciu 16 tygodnia brzuch zaczął mnie ciągnąć a wczoraj nagle wyskoczył i wygląda naprawde na ciążowy. Do tej pory miałam jak Ty, niewielki, zwłaszcza rano. Zobaczysz, lada moment wyskoczy :)
 
Szczerze mówiąc też tak myślałam że po prenatalnych się uspokoję ale może troszkę tylko mnie to uspokoiło :( teraz czekam na ruchy ale też myślę że to będzie chwilowe

Tak jak tu wcześniej pisałyście o 3 dzieci też myslalam ze bede miec trójkę ale chyba za dużo mnie to kosztuje stresu ta ciąża
Mam dokładnie to samo...
 
Czy któraś z mam ma malutki brzuszek jeszcze lub mało widoczny? Wszystkie macie takie ładne okrągłe ze aż się zaczelam martwić :)
Jaa, a dzisiaj równy 14 tydzien. Rano jak wstaje to prawie wgl ze nie widać, nawet powiedziałabym, ze nic. W ciągu dnia jak zjem to wtedy dopiero trochę wywala, ale to też nie tak bardzo, żeby byl juz widoczny 🤔
[/QUOTE]
Ja dziś 15+3 i rano płasko a wieczorem jakbym zjadła kebaba 😅😅😅
 
Ja już miałam 3 ;) potwierdzające ciążę , później w 10 TC przy wizycie , prenatalne , za chwilę kolejne przy amnio , 28.10 wizyta u mojego gin więc też USG będzie , nie wiem jak po amnio czy kontrolnego nie będzie w klinice, a to jeszcze połowy ciąży nie będzie. No ale jak trzeba to trzeba.
Ja też już miałam 3 usg - potwierdzające ciąże, prenatalne i usg 11-14 tydz w pakiecie pracowniczym Enel-med, choć gdybym nie miała tego w pakiecie to na to dodatkowe w ogóle bym nie poszła ;) zreszta sam doktor zapytał się po co przyszłam skoro już miałam prenatalne :p
Z połówkowym będę miała to samo - połówkowe u specjalisty genetyka i usg 18-22 tydz w Enel-med, ale tak jak mowię - to jest moje widzi-mi-się bo gdyby nie pakiet to też miałabym w sumie do połówkowych miałabym max 3 usg i też bym żyła dalej 😋
No ale przecież to nie jest reguła, jeśli ktoś chce mieć usg nawet co tydzień to jego sprawa, ja po prostu uważam, ze to nie jest konieczne, chyba ze są specjalne wskazania ku temu i wiem, że w normalnych warunkach dziewczyny mają po 3-4 usg przez całą ciąże, nie wspominając już naszych mam, które miały 1 przez całą ciąże albo i w ogóle 😋
 
Ostatnio w ogóle zamówiłam sobie detektor tętna żeby przetrwać czas do momentu ruchów. Wiem, to tylko gadżet itd. ale chyba z tydzień się zastanawiałam czy zamówić.. z jednej strony obawa,że nie znajdę tętna i wpadnę w panikę,z drugiej - przecież i tak już panikuje 🤷 zobaczymy co to z tego wyjdzie jak mi dotrze przesyłka i jak to się sprawdzi 😌 ma któraś z Was?
Tak, ja :) Powiedzmy, że trochę mnie to uspokoiło, ale oczywiście schizuje czy oby na pewno to serduszko dziecko i czy przypadkiem nie nałożyły się na siebie tetna 🤦‍♀️ Boże, to dziecko będzie miało ze mną przekichane 😂
 
reklama
Do góry