reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Tak to z facetami jest. Już Nie są W centrum uwagi, to nie na nich się teraz wszytko skupia, nikt o nich nie zapyta. Mój ostatnio też do mnie mówi, co Ty się wiecznie za ten brzuch trzymasz, przecież to dziecko za małe żeby je tak trzymać 😡 mówię, że boli, że ciągnie, to skwitowal, że przecież to będzie boleć nie ? Poczekaj do porodu to dopiero będzie. 😱🙈 od kilku dni wrócił Mu refluks, źle się czuje i myslisz , że Mu współczuję? Nie, ja też źle się czuje i tyle, A zawsze skakalam wokół Niego. W końcu dziś przyszedł i mówi przytul mnie, pomasuj po brzuszku, powiedz miłe słowo i na pewno ki przejdzie. Nosz oczywiście tak zrobiłam...i wiesz Co? Od południa nic nie robie, sprząta, gotuje, buziaki przesyla, ciągle pyta jak z moim brzuszkiem 😂😂😂😂
o ideolo moj.....nie nadąrzysz
 
To jest w takim razie druga lista... Bo ja na jedną się wpisywałam już... A na tą akurat nie...
Mi się wydaje że ta o której ty piszesz to jest taka zapoznawcza i ta widziałam ale jakoś nie miałam odwagi tam umieszczać swoich szegolow natomiast ta o której piszą dziewczyny to przegapiłam gdzieś.
Nie przejmuj sie, mi tez czasem ciężko nadrobić np 200 stron bo nie codziennie mogę wejść na forum :)
 
Jesteś na forum od 14.09 napisałaś 40 postów i masz pretensje , że nie zostałaś dodana ? dokładnie była selekcja masz rację ! Bo wiesz po co są wątki zamknięte? Żeby było tam zaufane grono w którym sobie ufamy i możemy napisać o wszystkim... A nie duchy które pojawiły się nagle jak się zaczął temat zamkniętego..... AMEN
Nie mam nic więcej do dodania w tym temacie!
Nie mam pretensji, nie musisz krzyczeć.... Nic takiego nie napisałam co wskazywałoby że mam żal, nikogo nie obraziłam ... Ale chyba czas przestać w ogóle pisać...
 
i jak z pilnowaniem na tej kwarantannie
Dziś dopiero dzwonili z sanepidu więc oficjalnie od dziś jesteśmy, ale nikt nas na razie nie sprawdzał. Mój tata był normalnie w pracy bo zadzwonili dopiero około południa. On na budowie pracuje praktycznie sam, bo wykończeniowe robi więc nie było sensu żeby wracał szybko do domu. Ale jutro do pracy już nie pojdzie. Mój mąż jeszcze na działce zdążył trochę ogarnąć bo też rano tam pojechał [emoji6]
 
reklama
Do góry